Під час позачергової сесії депутати виділили 83 млн грн. на медицину

Під час позачергової сесії депутати виділили 83 млн грн. на медицину

12:36 09.10.2020

Сьогодні під час позачергової сесії, яку ініціював Сергій Моргунов, депутати прийняли рішення про виділення 83 млн грн на медицину для протидії другій хвилі епідемії у рамках нашої програми «Вінничани важливі».  Ці кошти підуть на збільшення ковідних ліжок у лікарнях, облаштування додаткових кисневих точок та муніципальних надбавок для медиків.

Зокрема:

  • Збільшать мережу ковідних ліжок у міських лікарнях до 500. Наразі їх 317. Для лікування хворих на коронавірус планують залучити незадіяні приміщення МКЛ №3 та 1-ого пологового будинку.
  • Облаштують в закладах додаткові кисневі точки з тим, щоб довести їх загальну кількість до 404. Закуплять  додатково сучасне обладнання для лікарень, засоби захисту медикам та медикаменти для лікування вінничан, госпіталізованих з КОВІДом. Зокрема: 361 функціональне ліжко, 16 апаратів ШВЛ, 16 апаратів СІПАП, 31 монітор пацієнта, цифровий рентгенапарат та інше обладнання.
  • Встановлять додаткові муніципальні надбавки для медиків та співробітників кафедри інфекційних хвороб ВНМУ.
Під час позачергової сесії депутати виділили 83 млн грн. на медицину

Міський голова Сергій Моргунов нагадав, що з жовтня лікарі у стаціонарах та співробітники кафедри щомісяця з міського бюджету будуть отримувати по 15 тис грн, медичні сестри - 10 тис грн, молодший медперсонал - 8 тис.

«Наприклад, молодий спеціаліст лікар у «ковідній бригаді» матиме зарплату 37 тисяч грн разом з усіма надбавками. Сьогодні у міських лікарнях відкрито додатково 49 вакансій у «ковідних бригадах». Тому запрошую фахівців працювати у наших закладах.

Маємо забезпечити усе необхідне для лікування пацієнтів та підтримки медиків. Кожен вінничанин важливий! Бережіть себе і близьких. Розслаблятися не маємо права. Здоров’я – понад усе», - повідомив мер Сергій Моргунов.

 

Embedded thumbnail for Під час позачергової сесії депутати виділили 83 млн грн. на медицину

Читайте також

Виписали з лікарні медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Виписали з лікарні: медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Детальніше
Плани на 17 квітня нові поїзди, фестивалі квітів та марафон просвітницьких заходів
Плани на 17 квітня: нові поїзди, фестиваль квітів та марафон просвітницьких заходів
Детальніше
Головне за день як Вінниця готується до змін у лікарнях та зустрічає героїв із полону
Головне за день: як Вінниця готується до змін у лікарнях та зустрічає героїв із полону
Детальніше
Масштабні зміни у вінницьких лікарнях що чекає на пацієнтів після створення нового медоб’єднання
Масштабні зміни у вінницьких лікарнях: що чекає на пацієнтів після створення нового медоб’єднання
Детальніше
Вперше у Вінниці лікарі «Пироговки» повертають посмішку воїну через унікальну надскладну операцію
Вперше у Вінниці: лікарі «Пироговки» повертають посмішку воїну через унікальну надскладну операцію
Детальніше
На Вінниччині працює пересувний мамограф Квітка. Де і коли можна пройти обстеження
На Вінниччині працює пересувний мамограф "Квітка". Де і коли можна пройти обстеження?
Детальніше