Департамент соцполітики у Вінниці опрацьовує до тисячі заявок від біженців щоденно

Департамент соцполітики у Вінниці опрацьовує до тисячі заявок від біженців щоденно

14:18 20.04.2022

У Вінницькій громаді управління соціального захисту населення працюють щоденно, аби зареєструвати якомога більше внутрішньо переміщених людей. Адже наразі чимало українців, які приїжджають з регіонів, де ведуться активні бойові дії, вирішують залишитись у Вінниці.

Для швидшого технічного опрацювання заяв від переселенців, спеціалістам департаменту соцполітики допомагають фахівці департаменту адмінпослуг.

Щодоби спеціалісти департаменту соціальної політики міської ради опрацьовують до 1000 заявок. Аби пришвидшити процес видачі довідок ВПО, здійснення нарахувань допомоги, працівники департаменту адміністративних послуг міської ради допомагають працівникам управління соціального захисту населення у роботі з документами.

Вже 25,5 тисяч осіб зареєструвалися у нашій громаді. Потік людей, які хочуть отримати довідку ВПО та подати заявку на допомогу, зростає. Зараз навантаження на працівників управлінь соцзахисту дуже велике. Саме тому вирішили до процесу роботи з документами залучили адміністраторів інших Прозорих офісів міста. Це значно пришвидшує процес видачі довідок ВПО та оформлення соціальних допомог. Здебільшого, вони займаються скануванням документів. Дякуємо колегам за допомогу та розуміння! Ми готові проконсультувати та допомогти кожному, хто потребує підтримки. Працюємо далі! Все буде Україна! - зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Нагадаємо, з метою забезпечення своєчасного взяття на облік людей, які перемістилися з території України, де ведуться бойові дії, фахівці управління соціального захисту населення Правобережне та Лівобережне прийом внутрішньо переміщених осіб здійснюють щоденно:

  • понеділок-п’ятниця з 8:30 до 18:30;
  • субота з 8:30 до 17:00;
  • неділя з 8:30 до 14:00.

Нагадаємо, у Вінниці є понад чотири тисячі місць, де можуть тимчасово оселитись переселенці. Вони розташовані у близько пів сотні закладів.

Читайте також

Управління Державної міграційної служби у Вінницькій області працює в новому приміщенні
Детальніше
Де та які види безкоштовних медичних послуг надають для учасників бойових дій у Вінниці?
Детальніше
Юних вінничан, які опинились у складних життєвих обставинах, привітали з Днем захисту дітей
Детальніше
Малозабезпечені пенсіонери отримали продуктові набори від "Карітас-Спес-Вінниця"
Детальніше
У Вінниці помічники ветеранів надали понад 17 тисяч послуг з початку року
Детальніше
У Вінниці на чергових молодіжних дебатах визначили “кращий студентський уряд”
Детальніше