У Вінниці проходять навчання мобільних бригад із протидії насильству

У Вінниці проходять навчання мобільних бригад із протидії насильству

14:05 20.04.2022

У Вінницькому міському центрі соціальних служб дві мобільні бригади проходять навчання як надавати соціально-психологічну допомогу постраждалим від домашнього насильства, в тому числі у родинах переселенців.

Навчання відбуваються за програмою ЮНІСЕФ.

Необхідність підготовки таких мобільних бригад зумовлена збільшенням проявів насильства в сім’ях, які фіксуються в Україні з початком військового вторгнення. Відтак, все більше людей потребують негайної та кваліфікованої допомоги. Саме на це буде направлена робота наших фахівців. Наразі вони проходять навчання у межах проекту Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Протягом двох днів разом із тренерами відпрацьовують, як надавати допомогу людям, котрі потерпають від насилля за ознакою статті, - розповів заступник директора Вінницького міського центру соціальних служб Євген Козлов.

До навчання UNFPA долучилися координатори, психологи та фахівці із соціальної роботи мобільних бригад, які безпосередньо надаватимуть допомогу людям.

Попередньо, робота мобільних бригад на території Вінницької міської територіальної громади триватиме шість місяців. Втім, за потреби, цей термін можуть продовжити, - повідомляє Вінницька міська рада.

Щоб звернутись по допомогу, отримати психологічну та правову консультацію фахівців телефонуйте за номерами: 050 -90-19 -167; 050-25-85-643.

Нагадаємо, у Вінниці жертвам домашнього насильства допомагають у кризовому центрі. Туди радять звертатися всім, хто потрапив в складну ситуацію.

Читайте також

У МВС розробили інструкцію для електронного кабінету постраждалого
Детальніше
Патрульні у Вінниці допомогли 85-річному чоловіку, що загубився
Детальніше
У Літинській громаді поліцейські врятували 81-річну жінку, яка ледь не померла у власному будинку
Детальніше
До прифронтової Балаклії з Вінниці доставили потужний генератор
Детальніше
Надсучасний реабілітаційний центр відкрили у Вінниці
Детальніше
Калинівка передала українським захисникам ще сім дронів
Детальніше