Черговий внесок у Перемогу Вінниця придбає військові облігації на 50 млн грн

Черговий внесок у Перемогу: Вінниця придбає військові облігації на 50 млн грн

14:26 26.01.2024

Вінниця продовжує робити свій внесок у зміцнення обороноздатності країни шляхом придбання військових облігацій. П’ята за рахунком і перша цьогорічна фінансова донація становитиме 50 млн грн. 

Таке рішення ухвалили депутати на черговому засіданні сесії міської ради. Відповідно до нього, на купівлю державних цінних паперів спрямують тимчасово вільні кошти бюджету терміном до одного року. Їх призначення залишається незмінним – фінансування потреб ЗСУ.

Ми продовжуємо підтримувати армію через механізм військових облігацій, тому що не всі види обладнання та озброєння в межах Бюджетного кодексу територіальна громада може придбати сама, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Військові облігації – це цільова підтримка, оскільки направляються тільки на потреби ЗСУ і Сил оборони країни. Хочу нагадати, що у 2022 році ми направили через державні цінні папери 400 млн грн, у 2023 році – майже 300 млн грн. А зараз у зв’язку з тим, що у нас є більше можливостей самим закуповувати відповідне обладнання і ми направляємо більшу частину коштів безпосередньо військовим частинам, – спрямовуємо ще 50 млн грн.

Кошти на придбання цінних паперів

Вінниця була серед перших муніципалітетів, які спрямували кошти на придбання цінних паперів. Загалом, за два роки повномасштабного вторгнення за цим призначенням використали вже близько 700 млн грн.

Черговий внесок у Перемогу: Вінниця придбає військові облігації на 50 млн грн

Нагадаємо, допомога Збройним Силам та країні в умовах війни. У Вінниці минулого року визначили первинного дилера для придбання облігацій внутрішньої державної позики України (ОВДП).

Читайте також

Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше