Зміни до бюджету на потреби оборони у Вінниці виділили понад 47 млн грн

Зміни до бюджету: на потреби оборони у Вінниці виділили понад 47 млн грн

14:34 26.01.2024

Депутати Вінницької міської ради 26 січня схвалили рішення про внесення змін до бюджету громади на 2024 рік. Переважно кошти спрямують на сектор оборони. 

Як наголосив міський голова Сергій Моргунов, у час, коли країна бореться за свою свободу та незалежність, пріоритет Вінницької громади залишається незмінним. Це підтримка наших Захисників та Захисниць, підсилення їхньої спроможності протидіяти збройній агресії російської федерації. На ці цілі виділили 47,3 млн грн.

Рішенням сесії ми передбачаємо кошти на підтримку різних підрозділів, зокрема Національної гвардії – нашим «ловцям шахедів» для підтримки мобільних вогневих груп. Так само підтримуємо наш підрозділ «Червона калина». Вдруге ми виділяємо кошти на придбання РЕБів, тому що це достатньо серйозний засіб для боротьби з дронами, особливо на лінії фронту. А також – на різні потреби низки інших частин. Ви знаєте, який спектр і перелік обладнання ми маємо право купувати. Спрямовуємо субвенцію на ті потреби, які стосуються саме військових, – зазначив Сергій Моргунов.

З цих коштів 32,4 млн грн підуть одній із військових частин на ремонт техніки та придбання необхідних запчастин; купівлю спеціальних автомобілів; придбання радіостанцій та іншого обладнання; проведення ремонтних робіт; купівлю обладнання для навчання особового складу.

Ще 6,5 млн грн спрямують іншій військовій частині на придбання засобів зв’язку та портативних систем РЕБ (24 комплекти). Ще 4 мільйони розподіляться серед трьох військових частин, які закриють свої потреби в необхідних речах та оснащенні.

Зміни до бюджету: на потреби оборони у Вінниці виділили понад 47 млн грн

Також кошти у сумі 1,4 млн грн депутати виділили для облаштування ліфту-підйомника у медичному закладі, де лікуються поранені військові, а також придбання необхідного обладнання для їхнього відновлення.

«Безпека та оборона»

Загалом на пріоритет «Безпека та оборона» цьогоріч у бюджеті громади передбачили майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Нагадаємо, Вінниця продовжує робити свій внесок у зміцнення обороноздатності країни шляхом придбання військових облігацій. П’ята за рахунком і перша цьогорічна фінансова донація становитиме 50 млн грн. 

Читайте також

Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше