Бюджет громадських ініціатив 15 вересня у Вінниці стартує голосування за проєкти

"Бюджет громадських ініціатив": 15 вересня у Вінниці стартує голосування за проєкти

15:38 12.09.2023

11 вересня відбулося друге засідання Експертної групи конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади", на якому одноголосно визначилася із переліком проєктів, котрі братимуть участь у загальному голосуванні. Нагадаємо, за результатами попереднього засідання Експертної групи 28 серпня 2023 року, з 72 проєктів позитивну оцінку отримали - 39. А у підсумку вчорашнього розгляду 11 проєктів, які доопрацьовувалися, ще 5 ініціатив допущені до голосування.

Як і попереднього разу, засідання Експертної групи відбулося онлайн через платформу ZOOM та транслювалось в мережі "Фейсбук" на сторінці "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади" та "Департамент відновлення та розвитку ВМР". Відтак, долучитися до обговорення могли широкі кола громадськості, автори проєктів і відповідальні за їх подальшу реалізацію - представники департаментів та структурних підрозділів Вінницької міської ради.

На етапі подання проєктів ми побачили наскільки вмотивовані вінничани, конкретно та ретельно готують свої пропозиції й відстоюють право на їх реалізацію, - відзначила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради, заступниця голови Експертної групи конкурсу Ольга Ремешевська.

Нагадаємо, що голосування за проєкти стартує 15 вересня і триватиме до 15 жовтня 2023 року. Кожен житель громади може віддати свій голос за 4 різних проєкти: два великих та два малих. Цьогоріч голосування відбудеться за змішаною системою, а саме:

  • з 15 до 30 вересня голосування проходитиме лише в електронному вигляді: на платформі е-DEM;
  • з 30 вересня по 15 жовтня - у змішаному форматі (електронному та паперовому).

Уся детальна інформація про процедуру голосування оприлюднена на офіційному вебпорталі міської ради в сервісі "Бюджет громадських ініціатив ВМТГ".

Нагадаємо, відбулось засідання Експертної групи конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади". Обговорення проєктів тривало у форматі онлайн, що дозволило долучитися до нього широкому колу містян.

Читайте також

"Вільна українська" - у Вінниці стартували безкоштовні курси української мови
Детальніше
У Вінниці ухвалили проєкт Програми комплексного відновлення території
Детальніше
Ухвалено проєкт Програми розвитку безбар’єрного простору Вінницької громади на 2024-2027 роки
Детальніше
«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
Європейські стандарти надання послуг: система Кастоді Рекордс вже 2 роки впроваджується в Україні
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше