Благодійний ярмарок «Код нації» у центрі Вінниці влаштували маленькі волонтери

Благодійний ярмарок «Код нації» у центрі Вінниці влаштували маленькі волонтери

17:32 17.05.2024

У Вінниці на Європейській площі 17 травня вирував дитячий благодійний ярмарок «Код нації». Діти-волонтери разом з молоддю з різних закладів освіти та культури громади продавали вироби ручної роботи, солодощі, грали в шахи, танцювали, співали, малювати патріотичні малюнки. 

Усі зібрані гроші діти передадуть на допомогу різним підрозділам Сил оборони України. Захід відбувся за підтримки міської ради та міського голови.

Благодійний ярмарок «Код нації» у центрі Вінниці влаштували маленькі волонтери

Очільник громади Сергій Моргунов поспілкувався з юними волонтерами та подякував їхнім батькам за виховання справжніх патріотів нашої країни й міста.

Раніше ми вже проводили подібний захід, який об’єднував юних волонтерів міста в одну команду. На початку повномасштабного вторгнення вони у різний спосіб збирали кошти та підтримували українську армії, але рік тому масштабувалися, щоб спільними силами продовжувати підтримку. Тоді тільки за перший день благодійного заходу учасники зібрали майже 100 тисяч гривень. Сьогодні вони збирають кошти на автівки, РЕБи, дрони, тепловізори, і ми маємо підтримувати такі ініціативи, – говорить міський голова Сергій Моргунов.

Благодійний ярмарок «Код нації» у центрі Вінниці влаштували маленькі волонтери

Серед тих, хто долучився до участі в заході, – вінничанка Анна. Дівчинці 8 років. Вона разом з однолітками робила іграшки, браслети, брелоки та інше. Діти поставили за ціль – зібрані кошти відправити на придбання автівки для батьків, які зараз захищають українську землю.

Ми хочемо бачити наших татусів вдома, тому повинні пришвидшити українську Перемогу, щоб вони якнайшвидше повернулись в рідне місто, – говорить дівчинка.

Організували акцію відділ молодіжної політики міської ради спільно з департаментом культури та департаментом освіти ВМР.

У цьому заході взяли участь заклади культури та заклади освіти міста, центр підліткових клубів і самостійні волонтери. Загалом ми розмістили 30 столів, а це близько 100 дітей. Вирішили, що зібрані гроші не будуть витрачатися на якусь одну річ. Кожен відправить кошти туди, куди вважатиме за потрібне. Адже у кожного є знайомі, рідні, близькі, які зараз воюють, і їм потрібна волонтерська допомога, – сказала начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

У перебігу дитячого благодійного ярмарку «Код нації» діти-волонтери зібрали майже 80 тисяч гривень.

Нагадаємо, наготували смаколиків, аби зібрати гроші на ЗСУ. Учні вінницького ліцею №8 влаштували благодійний ярмарок до Дня вишиванки. 

Читайте також

Вінниця передала дрони, тепловізори, тепловізійні приціли та сухі душі 18-й Слов'янській бригаді
Детальніше
Пройшла пішки понад 250 км, аби зібрати на інклюзивну автівку для захисників - вінничанка розповіла, як подолала шлях Camino Podolico
Детальніше
З майстеркласами та цікавим дозвіллям: у Вінниці провели благодійний ярмарок
Детальніше
Вінницька громада передала 10 "мавіків" та 10 тисяч сухих душів спецпідрозділу Kraken
Детальніше
Вінниця передала дрони, тепловізори та сухі душі поліцейським, які виконують бойові завдання на фронті
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше