Більше станцій NEXTBIKE, нові велодоріжки та створення "веломап":  депутати міськради схвалили Програму розвитку велоруху

Більше станцій NEXTBIKE, нові велодоріжки та створення "веломап":  депутати міськради схвалили Програму розвитку велоруху

12:25 02.02.2021
28

Програма розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки передбачає продовження  розвитку велоінфраструктури, зокрема створення нових велодоріжок, облаштування велопарковок та впровадження низки інших заходів, пов’язаних з популяризацією цього виду міського транспорту. 

Зокрема, Програма розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки передбачає розширення веломережі до 110 кілометрів до 2023 року, наразі вона становить  79 км. Планується розширення мережі велопарковок, в тому числі критих, мережі станцій громадського велопрокату Nextbike до 45 станцій, наразі їх 25. А також розширення мережі велоСТО і мап веломаршрутів. У планах – встановлення велототемів для автоматичного підрахунку велосипедистів. Фінансування програми – у межах 1 млн грн.

Кошти, які передбачені в рамках Програми велорозвитку, будуть йти на закупівлю та встановлення критих та відкритих велосипедних паркінгів. Також будемо продовжувати встановлювати мапи велосипедних маршрутів, станції обслуговування. У планах - закупівля та встановлення "велосипедних тотемів" для автоматичного підрахунку велосипедистів на велодоріжках міста, - пояснив головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.  

Варто відзначити, що, зокрема, при проведенні реконструкцій доріг передбачається облаштування велодоріжок. Така практика у місті застосовується вже не перший рік.

З Програмою розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Ток-шоу "На часі": Андрій Сорокін – керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці

Читайте також
На Київщині на трасі збили на смерть велосипедистку - уродженку Вінниччини
Детальніше
У Вінниці під колеса авто потрапив 11-річний велосипедист
Детальніше
У Вінниці облаштують 11 кілометрів велосипедних шляхів
Детальніше
У Вінниці відновлюється робота станцій Nextbike
Детальніше
На чемпіонаті України з велоспорту вінничани здобули 12 медалей
Детальніше
У Вінниці велосипедист потрапив під колеса Audi
Детальніше