Безкоштовну юридичну консультацію можуть отримати вінницькі ветерани

Безкоштовну юридичну консультацію можуть отримати вінницькі ветерани

10:56 29.09.2021

Із вересня цього року ветерани, члени їхніх родин і сім’ї загиблих можуть звернутися у Ветеранський простір, що розташований у Вінниці на вул. Єрусалимка, 8, за юридичною консультацією. Її можна отримати щовівторка та щочетверга із 15:00 до 17:00.

Ветеранський простір є спільним проєктом Громадської спілки “Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів  м. Вінниці” та Вінницької міської ради, – розповів кореспондентці АрміяInform керівник Центру Олег Клембовський. – Збільшити штатну кількість працівників наразі ми не маємо змоги. Тому звернулись із клопотанням до керівництва міста, аби юрист з апарату міської ради, який добре розбирається в цивільному праві, проводив консультації на нашій базі.

Тож відтепер начальник відділу первинної правової допомоги Вінницької міської ради Людмила Люльчак надає ветеранам роз’яснення, як оформити спадщину чи зареєструвати земельну ділянку, розповідає, хто має пільги та як їх оформити, у чому суть пенсійної чи медичної реформи тощо. Окрім того, вона допомагає складати заяви, скарги, інші документи правового характеру, але окрім процесуальних.

Людмила Петрівна вже провела 7 прийомів, надала консультації 14 ветеранам. Хочу відзначити, що вона надзвичайно уважно ставиться до їхніх проблем. У разі потреби радить, до яких фахівців у міській раді потрібно звернутись, аби отримати відповідь, допомагає складати позовні заяви, писати офіційні звернення, – зазначив він.

Окрім того, у Ветеранському просторі учасники бойових дій можуть отримати вторинну правову допомогу. Її безкоштовно надають юристи  Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області, які співпрацюють із  ветеранським простором.

Щоб отримати юридичну допомогу без черги та із дотриманням карантинних вимог, вінничани можуть попередньо записатись за телефоном: (067)9594065.

Нагадаємо, Вінничан консультують: чи мають юридичну силу неграмотно заповнені документи?

Читайте також

У Вінниці розробили «Дорожню карту Захисника»
Детальніше
Як помічники ветеранів допомагають військовим та їхнім сім’ям - історія вінничанки Алли Поліщук
Детальніше
У Вінниці стартувала серія тренінгів з ефективної комунікації з ветеранами війни
Детальніше
У Вінниці помічники ветеранів надали понад 17 тисяч послуг з початку року
Детальніше
Помічників ветеранів у Вінниці очолює полковник з 29-річним досвідом
Детальніше
У Вінниці для ветеранів війни та їх родин влаштували екскурсію в зоопарк
Детальніше