Авіація НАТО — у Вінниці

Авіація НАТО — у Вінниці

08:38 17.09.2020
461

В Україні натівська авіація – гість не частий, а до нашого міста взагалі прибула вперше.

Авіація НАТО — у Вінниці

Темно-сірий американський військовий літак та два гелікоптери прибули учора. Літаки Bell V-22 Osprey, які видно на знімках, перебувають на озброєнні Корпусу морської піхоти США, ВМС і ВПС США. В Україні ці літальні апарати — не часті гості, а у Вінницю прилетіли вперше. Приземлились вони у аеропорту. Фото залізних птахів на своїй сторінці у Фейсбук розмістив директор вінницького летовища Ярослав Мазурець. Ймовірно, іноземні пілоти візьмуть участь у масштабних військових навчаннях під назвою "Об'єднані зусилля - 2020".

авіація НАТО у Вінниці

Особливістю стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля 2020»" є їхній міжнародний характер. Керівництво Міноборони та ЗСУ вирішили провести їх одночасно з російськими «Кавказ 2020» — в останню декаду вересня.

авіація НАТО Вінниця

"Ця асиметрична відповідь, за нашою оцінкою, по-перше, покаже готовність ЗСУ до надання гідної відсічі будь-яким спробам з боку РФ загострити ситуацію або розпочати масштабні бойові дії", - наголосив міністр оборони України Андрій Таран під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає агентство Інтерфакс-Україна

Він додав, що наразі українське міністерство не фіксує реальної підготовки ЗС РФ до збройного наступу в період проведення навчань "Кавказ 2020".

У Міноборони пояснили, що в цей час планують перевірити можливість Генерального штабу в новій J-структурі діяти відповідно до стандартів НАТО.

В рамках проведення цих стратегічних командно-штабних навчань буде перевірено бойову готовність, буде проведено бойові стрільби зенітно-ракетних комплексів, з літаками Військово-повітряних сил, з певними підрозділами і військовими частинами Сухопутних військ, а також інших військових формувань на наших полігонах, які розташовані на півдні України», — сказав міністр оборони України Андрій Таран під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Крім того, планують залучити до 50 одиниць артилерійських систем, близько восьми десятків танків і майже пів тисячі бойових броньованих машин, а також бойові кораблі, армійську авіацію і Повітряні Сили. Серед техніки, яку нещодавно прийняли на озброєння Збройних Сил України, до навчань залучать  новітні ракетні комплекси «Нептун», «Вільха» і безпілотники BAYRAKTAR.

Американський конвертоплан Bell V-22 Osprey

Близько 12 тисяч військовиків візьмуть участь у навчаннях, з них в 8 тисяч – безпосередньо на полігонах під час практичної фази навчан, — повідомив незалежний інформаційний ресурс Ukrainian Military Pages. Крім того, планують залучити до 50 одиниць артилерійських систем, близько восьми десятків танків і майже пів тисячі бойових броньованих машин, а також бойові кораблі, армійську авіацію і Повітряні Сили. Серед техніки, яку нещодавно прийняли на озброєння Збройних Сил України, до навчань залучать  новітні ракетні комплекси «Нептун», «Вільха» і безпілотники BAYRAKTAR.
 

Embedded thumbnail for Авіація НАТО — у Вінниці

Читайте також

У Вінниці попрощались з військовими льотчиками
У Вінниці попрощались з військовими льотчиками
Детальніше
У Вінниці попрощались із пілотом два літаки кружляли у небі
У Вінниці попрощались із пілотом: два літаки кружляли у небі
Детальніше
Для Вінниці тиждень, що минає запам'ятається кількома знаковими подіями
Для Вінниці тиждень, що минає запам'ятається кількома знаковими подіями
Детальніше
У Вінниці висаджують квіти у кольорах прапора та у вигляді вишиванки
У Вінниці висаджують квіти у кольорах прапора та у вигляді вишиванки
Детальніше
У Вінниці цьогоріч фонтани запустять значно пізніше, аніж в попередні роки
У Вінниці цьогоріч фонтани запустять значно пізніше, аніж в попередні роки
Детальніше
Хаб Місто змістів у Вінниці після тимчасової перерви відновив роботу
Хаб "Місто змістів" у Вінниці після тимчасової перерви відновив роботу
Детальніше