У Вінниці анонсували новий культурно-мистецький проєкт «Вінниця вінтажна смаки традицій»

Вінничан запрошують на культурно-мистецький проєкт «Вінниця вінтажна: смаки традицій»

15:41 03.06.2025

Дегустація страв подільської кухні, виставка ретротехніки й популярна українська музика минулого століття. Все це відбудеться 14 червня у рамках культурно-мистецької події «Вінниця вінтажна: смаки традицій». 

Про це 3 червня інформує департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Проєкт реалізується за підтримки Фонду громади «Подільська громада» спільно з ТМ «Україночка», ГО «Вінницький музей моделей транспорту, ретротехніки, колекцій та мініатюр» та Офісом туризму Вінниці. Захід відбудеться у Центральному міському парку ім. Леонтовича, поруч з експозицією «Ретро по-вінницьки», - йдеться у повідомленні.

На гостей чекатиме частування традиційними подільськими стравами. Відвідувачі зможуть скуштувати подільський капусняк, козацькі голубці з пшоном і шкварками, духмяну галету з яблуками й вишнями та узвар. 

У Вінниці анонсували новий культурно-мистецький проєкт «Вінниця вінтажна: смаки традицій»

Проєкт об’єднає також вінницьких майстрів і колекціонерів, які представлять унікальні вироби та експонати, що поєднують традиції та сучасність:

  • авто- та мототехніку XX ст.,
  • ретропрогравачі,
  • патефони,
  • грамофони тощо.

Окрему локацію облаштують учасники спільноти ретроавтомобілів OLDTIMER.VN. 

Атмосферу дійства доповнить жива ретромузика в сучасному виконанні та фонова українська музика на вінілі: пісні Квітки Цісик, Назарія Яремчука, Софії Ротару та інших відомих українських артистів минулого сторіччя. А ввечері у приміщенні виставкового простору «Ретро по-вінницьки» облаштують кінозалу і демонструватимуть кіно у стилі ретро.

Все це триватиме з 15:00 до 19:00 у суботу, 14 червня. Також у рамках події «Вінниця вінтажна: смаки традицій» відбудуться тематичні екскурсії.

Нагадаємо, у Вінниці відкрилася щорічна звітна виставка учнів відділення образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв «Сонячна палітра дитинства». Про це інформують у Вінницькому музеї М.М.Коцюбинського.

Читайте також

Програми розвитку туризму та промоції Вінниці поповнили бюджет громади на 3,6 млн грн
Програми розвитку туризму та промоції Вінниці поповнили бюджет громади на 3,6 млн грн
Детальніше
Вінничан запрошують на концерт «Дзвени, моя земле, піснями!»
Вінничан запрошують на концерт «Дзвени, моя земле, піснями!»
Детальніше
Вінничан запрошують на “Космічно-музичну феєрію” в Планетарії
Вінничан запрошують на “Космічно-музичну феєрію” в Планетарії
Детальніше
Вінничан запрошують на концерт «Голос Легенди»
Вінничан запрошують на концерт «Голос Легенди»
Детальніше
У Вінниці урочисто відкрили “шевченківську” виставку робіт учнів мистецьких шкіл
У Вінниці урочисто відкрили “шевченківську” виставку робіт учнів мистецьких шкіл
Детальніше
Мотанка ПраБа вінничан запрошують взяти участь у майстерці
Мотанка ПраБа: вінничан запрошують взяти участь у майстерці
Детальніше