В мережі показали, якою була вінницька зима 100 років тому

В мережі показали, якою була вінницька зима 100 років тому

09:43 24.12.2020
143

Центр історії Вінниці опублікував в мережі перші світлини про новорічно-різдвяні свята у Вінниці. Фотографії, які оприлюднили на сторінці центру у мережі Фейсбук, із  сімейного архіву Генрика Ґрохольського. На них зображені родинні розваги та атмосферні пейзажі із засніжених П’ятничан.

Друзі, упродовж минулого місяця ви активно надсилали ваші історії та світлини про новорічно-різдвяні свята у ваших родинах та в місті, тож ми раді повідомити що виставка "Вінницька зима: сім'я, розваги, місто" зовсім скоро з’явиться у середмісті!

А доки ми додаємо останні штрихи до історії вінницьких зим, публікуємо для вас найцікавіші отримані історії та фото.  Катання на санях, полювання, морозні прогулянки – більше 100 років тому саме такими запам’ятались миттєвості вінницької зими. - йдеться в публікації на сторінці Центру

Також у центрі зазначили, щосереди та щосуботи впродовж святкових тижнів публікуватимуть фотографії та розповіді за хештегом #вінницька_зима.

В мережі показали, якою була вінницька зима 100 років томуВ мережі показали, якою була вінницька зима 100 років томуВ мережі показали, якою була вінницька зима 100 років тому

Нагадаємо, Центр історії Вінниці організовує фотоконкурс

Читайте також
Опитування вінничан: що б ви порадили собі, якби могли повернутися в минуле?
Детальніше
Чи з’явиться у Вінниці меморіал воїнів Галицької армії
Детальніше
Вінничан запрошують на виставку "Українська Антарктида: історія та сучасність"
Детальніше
У Вінниці відкрилась  виставка "Забуті жертви Другої світової війни"
Детальніше
У Стрижавці пройде фестиваль "Жива історія: Вервольф"
Детальніше
Запрошуємо на міжнародний фестиваль "Жива історія: Вервольф 1943-1944"
Детальніше