У Вінниці відбувся молодіжний патріотичний творчий вечір

У Вінниці збір для ЗСУ супроводжував творчий патріотичний вечір

17:15 17.10.2025

Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради продовжує допомагати молодим людям розвивати їхні таланти, активно залучаючи до суспільного життя у громаді. У молодіжному центрі «KVADRAT» за ініціативою Вінницької молодіжної ради провели творчий патріотичний вечір.

До заходу доєдналося близько 70 учасників, серед яких були й університетські гуртки, але для більшості він став першою можливістю виступити перед великою аудиторією. Молоді люди підготували різноманітні номери, аби поділитися своїм вмінням із запрошеними гостями. Зі сцени лунали пісні, авторські вірші, презентували театральні постанови, танці та багато іншого. Під час заходу молодь також проводила благодійний збір для ЗСУ.

Подібні події дають можливість молодим людям проводити спільне дозвілля, чого так не вистачає сьогодні. Також це дає їм можливість реалізувати свої ідеї. Ми завжди підтримуємо такі ініціативи, – ділиться заступниця начальниці відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Олена Войтович.

З її слів, увесь контент реалізується українською мовою, що є також дуже важливим. Таким чином молодь ділиться своєю патріотичною енергією та культурно збагачується.

У Вінниці відбувся молодіжний патріотичний творчий вечір

Це дуже гарна подія. У відкритому просторі творчого вечора кожен та кожна можуть проявити себе, показати свої яскраві сторони та розповісти Вінниці про свої здібності, – зазначив голова Вінницької молодіжної ради Владислав Літвінов.

Також він додав, що під час концерту дебютував один молодий гурт та висловив слова підтримки початківцям на старті їхнього творчого шляху.

У Вінниці відбувся молодіжний патріотичний творчий вечір

Учасники діляться, що, попри хвилювання, є велике бажання продемонструвати себе та познайомитися із творчим осередком молоді Вінниці.

Мені дуже важливо виступити гарно, адже, я розумію, що це мій перший раз і таким мене запам’ятають інші. Хочеться познайомитися з креативними людьми, аби розвивати творчу спільноту у нас в громаді. Можливо, вдасться знайти когось для співпраці. Такі заходи важливі, бо дають знайти зв’язок зі своєю потенційною аудиторією, – ділиться учасник творчого вечора В’ячеслав.

Організатори закликають долучатися молодь до подібних активностей. Анонси можна знайти на офіційному сайті Вінницької міської ради, сторінках у Facebook відділу молодіжної політики Вінницької міської ради та Вінницької молодіжної ради.

Нагадаємо, у Вінниці в ліцеї №18 провели традиційний осінній благодійний ярмарок, щоб зібрати гроші на підтримку захисників України. Мета цьогорічного збору - майже 200 тисяч гривень.

Читайте також

Як вінницькі підлітки перетворюють ПЕТ-пляшки на матеріал для 3D-друку
Як вінницькі підлітки перетворюють ПЕТ-пляшки на матеріал для 3D-друку
Детальніше
Активності туризму Вінниці на лютий сім екскурсій та чотири майстеркласи
Активності туризму Вінниці на лютий: сім екскурсій та чотири майстеркласи
Детальніше
У Вінниці провели патріотичний квіз для студентів до Дня Соборності України
У Вінниці провели патріотичний квіз для студентів до Дня Соборності України
Детальніше
Поетичний вечір, присвячений творчості Василя Стуса, провели у Вінниці
Поетичний вечір, присвячений творчості Василя Стуса, провели у Вінниці
Детальніше
Як вінницька молодь запускає власні бізнес-ідеї зареєстровано вже 17 мінікомпаній
Як вінницька молодь запускає власні бізнес-ідеї: зареєстрували вже 17 мінікомпаній
Детальніше
У Вінниці презентували унікальний проєкт «Бестіарій Київської Руси»
У Вінниці презентували унікальний проєкт «Бестіарій Київської Руси»
Детальніше