У Вінниці до міжнародного дня танцю готують зірковий онлайн-проєкт

У Вінниці до міжнародного дня танцю готують зірковий онлайн-проєкт

14:34 28.04.2021
27

Центр концертних та фестивальних програм створює проєкт, який об’єднає найвідоміших хореографів Вінниці в ритмі танцю, позитивних емоцій та  незабутніх вражень – “VinDanceTogether”. 

Всі охочі зможуть побачити його 29 квітня з 16.00 на фейсбук-сторінках КЗ "Центр концертних та фестивальних програм" - тут і тут.

З Міжнародним днем танцю вінничан привітають як заслужені  хореографи зі світовим ім'ям, так і нові найяскравіші зірки танцювального небосхилу нашого міста. 29 квітня викладачі різних напрямків хореографічного мистецтва, представники народних та класичних хореографічних жанрів, а також  засновники сучасних танцювальних студій презентують свою майстерність.

Серед учасників проєкту – Заслужений діяч мистецтв, народний артист України, художній керівник зразкового ансамблю танцю “Барвінок” – Петро Бойко. Також – художній керівник зразкового ансамблю спортивного бального танцю “Грація” Олександр Мацюк.

До проєкту долучились засновники студії латиноамериканських танців “Salsa Mafia” – Дмитро та Тетяна Ярові, всеукраїнська сертифікована суддя Hip Hop International, керівниця та головна хореографиня студії “Sharm – S” Валентина Олішевська. А також – легендарний танцівник, тренер та суддя денс-чемпіонатів – Іван Козак “Jozz”.

Організатори зазначають, що усі, хто любить мову танцю, матимуть змогу насолодитись мистецькими шедеврами від творців танцю.

Нагадаємо, Вінницький ансамбль танцю "Радість" здобув перемогу на Міжнародному онлайн конкурсі.

Читайте також
Вінничан запрошують у “Зал слави рок-н-ролу”
Детальніше
Вінничан запрошують у “музичну подорож” палацами та замками України
Детальніше
Вінничан знову запрошують на симфонічне шоу “Хіти з екрану”
Детальніше
У Вінниці скасували табу на культурне життя
Детальніше
У Вінниці варили борщ прабабусь
Детальніше
У Вінниці відзначили Міжнародний день танцю
Детальніше