Шість гучних новинок сезону Офіс туризму Вінниці оголосив план мандрівок на червень

Шість гучних новинок сезону: Офіс туризму Вінниці оголосив план мандрівок на червень

Сьогодні 06:00

Офіс туризму Вінниці офіційно відкриває літній сезон, підготувавши для містян та гостей регіону насичену програму відпочинку. У червневому календарі представлено 12 різноманітних активностей, розроблених у партнерстві з досвідченими гідами та талановитими майстринями. Головною особливістю цього місяця стане те, що рівно половина запропонованих заходів є абсолютними прем’єрами сезону.

Про це інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Вінницьку міськраду.

Серед найбільш очікуваних новинок — атмосферна етноподорож до екосадиби «Баба Гавришиха», спеціальна дитяча прогулянка, присвячена легендарним вінницьким котам, а також глибоке занурення в історію міста під час екскурсії «Калічанське коло», - йдеться у повідомленні.

Крім того, мандрівникам пропонують виїхати за межі області у нові тури до Рівного та Житомира.

Шість гучних новинок сезону: Офіс туризму Вінниці оголосив план мандрівок на червень

Для шанувальників творчості АртКлуб «Твори з BYVI» презентує новий майстерклас, де кожен охочий зможе власноруч розписати унікальні прикраси — підвіски та сережки-горлиці. 

Водночас триватимуть і вже добре знайомі тематичні маршрути: подорожі до палаців у Вороновиці, Немирові та Тульчині, відвідини «міста паровозів», а також екскурсії до «місць сили» в Оксанівці та Буші.

Шість гучних новинок сезону: Офіс туризму Вінниці оголосив план мандрівок на червень

Детальний розклад та реєстрація на червень:

  • 6 червня — «Мандрівка до міста паровозів» (маршрут: Вінниця – Гайворон – Вінниця). Супроводжує гід Олег Матюхов. Записатися;
  • 7 червня (новинка) — «Смак Поділля. На гостину до Баби Гавришихи» (Вінниця – Гавришівка – Вінниця). Гідеса: Альона Сазонова. Записатися;
  • 13 червня — «Шляхетна Вінниччина + лавандове поле» (Вінниця – Вороновиця – Немирів – Тульчин – Вінниця) з Оксаною Роздорожнюк. Записатися;
  • 14 червня — «Мальовничими шляхами Вінниччини» (тур охоплює Селище, Гнівань, Тиврів, Черемошне, Мурафу, Шаргород та Жмеринку). Гідеса: Оксана Роздорожнюк. Записатися;
  • 18 червня — Туристичний спікінг «Vinnytsia City Talks». Записатися;
  • 19 червня (новинка) — Дитячо-батьківська екскурсія «Пухнасті історії міста» з Людмилою Очеретною. Записатися;
  • 20 червня — Поїздка до Чернівців у турі «Перлина Буковини». Гідеса: Людмила Очеретна. Записатися;
  • 20 червня (новинка) — Майстерклас із розпису прикрас від Оксани Смірнової. Записатися;
  • 21 червня — Енергетичний тур «Оксанівка – Буша: в обіймах сили». Гідеса: Оксана Роздорожнюк. Записатися;
  • 26 червня (новинка) — Міська прогулянка «Калічанське коло» з Оксаною Роздорожнюк. Записатися;
  • 27 червня (новинка) — Тур «Рівне. Тунель Кохання» (маршрут включає Клевань). Гідеса: Людмила Очеретна. Записатися;
  • 27 червня — Пішохідна екскурсія «Секрети та легенди Вінниці» (Оксана Роздорожнюк). Записатися;
  • 28 червня (новинка) — Мандрівка «Житомир і не тільки» (з відвідуванням Високої Печі). Гід: Олег Матюхов. Записатися.

Організатори закликають обирати напрямки заздалегідь, оскільки кількість місць у групах обмежена.

Нагадаємо, цього літа для вихованців пришкільних таборів Вінниці підготували особливу освітню програму — захопливі подорожі космічними просторами у місцевому планетарії. Під зоряним куполом закладу діти зможуть поєднати корисне навчання з цікавим дозвіллям, відкриваючи для себе таємниці планет та далеких сузір’їв.

Читайте також

Куди раніше не пускали у центрі Вінниці відкрили виставку в кабінетах, де працювали Оводов та Артинов
Куди раніше не пускали: у центрі Вінниці відкрили виставку в кабінетах, де працювали Оводов та Артинов
Детальніше
Діти калинівських захисників повернулися з 10-денного відпочинку у Польщі
Діти калинівських захисників повернулися з 10-денного відпочинку у Польщі
Детальніше
У Вінниці обрали найкращі автентичні рецепти для «Гастрономічного путівника Поділля»
У Вінниці обрали найкращі автентичні рецепти для «Гастрономічного путівника Поділля»
Детальніше
Відродження на березі Бугу вінничанок запрошують на особливий пікнік для душі та тіла
Відродження на березі Бугу: вінничанок запрошують на особливий пікнік для душі та тіла
Детальніше
Хутір Мотанки на Вінниччині створили унікальну локацію, куди їдуть туристи з усього світу
Хутір Мотанки: на Вінниччині створили унікальну локацію, куди їдуть туристи з усього світу
Детальніше
Від Camino Podolico до Camino Ruteno як вінницький досвід допоміг відкрити новий шлях до Європи
Від Camino Podolico до Camino Ruteno: як вінницький досвід допоміг відкрити новий шлях до Європи
Детальніше