87-й театральний сезон на низькому старті. Театр Садовсього виходить з карантину

87-й сезон на низькому старті. Театр Садовського виходить з карантину

15:20 10.09.2020
127

Цей театральний сезон буде дещо незвичним.

87 театральний сезон театр імені Садовського

Нарешті, дочекалися. Актори театру Садовського готові увірватися на сцену з трьома новими прем'єрами. Основні умови для глядачів: температура 36,6, чисті руки та безсумнівний дрес-код — захисна маска. Глядачів буде вполовину менше, а тому аншлагу актори не очікують. Адже безпека – на першому місці.

директор театру Володимир Лозовський

Якщо двоє з родини, то спереду і збоку і позаду будуть пусті місця. Якщо в нас розрахована зала на 660 глядачів, то зможемо приймати до 300. Тепер треба два рази прем’єру відіграти, щоб був аншлаг, — розповів директор театру Володимир Лозовський.

Та навіть у наполовину заповненій залі, як кажуть актори, грати в півсили не стануть. Викладатимуться на повну, щоб обмінятися з шанувальниками непідкупною енергетикою.

актриси Жанна Андрусишена та Оксана Бандура

Ми живемо енергетикою залу, ми ж — актори, і взагалі за період карантину ми майже вмерли. Ми всі здулися, тому що в нас не було спілкування з глядачем, — розповіли актриси Жанна Андрусишена та Оксана Бандура.

Актори просто благають вищі сили, аби епідемія не зіпсувала їхніх планів.

актор Сергій Мазур

Всі звичайно лякають другою хвилею і це нікому не на руку: ні глядачам, ні владі, ні нам, і не знаю, як воно має бути, але зараз ноги горять, очі горять, і хоч би воно не потухло, — каже актор Сергій Мазур.

А поки змінюють тонни костюмів у гардеробних та наносять кілограми гриму, за лаштунками відбуваються останні приготування перед генеральною репетицією. І ось режисер дає сигнал.

На сцені розгортається ціла епопея: зміна епох та поколінь, переливи музики та світла

На сцені розгортається ціла епопея: зміна епох та поколінь, переливи музики та світла.

Саме з концерту «Магія театру» і стартує новий театральний сезон. Глядачам представлять уривки з десятка їхніх улюблених вистав, серед яких «Ідіот», «Кохання в стилі бароко» , «Летюча миша», рок -опера «Біла ворона» а також фрагменти з дитячих спектаклів

Саме з концерту «Магія театру» і стартує новий театральний сезон. Глядачам представлять уривки з десятка їхніх улюблених вистав, серед яких «Ідіот», «Кохання в стилі бароко» , «Летюча миша», рок-опера «Біла ворона», а також фрагменти з дитячих спектаклів. 

На сцену одночасно виходить до десяти акторів, у оркестровій ямі – ще стільки ж. Театрали кажуть, що велике скупчення людей їх не лякає

На сцену одночасно виходить до десяти акторів, у оркестровій ямі – ще стільки ж. Театрали кажуть, що велике скупчення людей їх не лякає, бо ж вони, як одна сім’я. Однак не нехтують безпековими правилами, які вже встигли оцінити з позитивного боку.

актриса Олена Шамрай

Не бійтесь змінюватись, тому що все що не робиться все на краще, — впевнена актриса Олена Шамрай. 

Для своїх шанувальників окрім яскравих прем’єр у Вінницькому музично-драматичному підготували іще один бонус — вартість квитків не підвищили. Їх можна придбати як завжди або в касі, або ж онлайн.

Читайте також
Вінничан запрошують на оперету "Летюча миша" Й. Штрауса
Детальніше
Сергій Моргунов: "Вінниця всьоме стала найкомфортнішим містом України"
Детальніше
Чим вражатимуть актори театру Садовського в новому сезоні?
Детальніше
"Ми вражені Вінницею і почуваємось у вас як вдома" - Голова швейцарської делегації Мартін Кандінас
Детальніше
Вистави недержавною мовою тепер дублюватимуть українською
Детальніше
У Вінниці продовжується впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Детальніше