87-й театральний сезон на низькому старті. Театр Садовсього виходить з карантину

87-й сезон на низькому старті. Театр Садовського виходить з карантину

15:20 10.09.2020
100

Цей театральний сезон буде дещо незвичним.

87 театральний сезон театр імені Садовського

Нарешті, дочекалися. Актори театру Садовського готові увірватися на сцену з трьома новими прем'єрами. Основні умови для глядачів: температура 36,6, чисті руки та безсумнівний дрес-код — захисна маска. Глядачів буде вполовину менше, а тому аншлагу актори не очікують. Адже безпека – на першому місці.

директор театру Володимир Лозовський

Якщо двоє з родини, то спереду і збоку і позаду будуть пусті місця. Якщо в нас розрахована зала на 660 глядачів, то зможемо приймати до 300. Тепер треба два рази прем’єру відіграти, щоб був аншлаг, — розповів директор театру Володимир Лозовський.

Та навіть у наполовину заповненій залі, як кажуть актори, грати в півсили не стануть. Викладатимуться на повну, щоб обмінятися з шанувальниками непідкупною енергетикою.

актриси Жанна Андрусишена та Оксана Бандура

Ми живемо енергетикою залу, ми ж — актори, і взагалі за період карантину ми майже вмерли. Ми всі здулися, тому що в нас не було спілкування з глядачем, — розповіли актриси Жанна Андрусишена та Оксана Бандура.

Актори просто благають вищі сили, аби епідемія не зіпсувала їхніх планів.

актор Сергій Мазур

Всі звичайно лякають другою хвилею і це нікому не на руку: ні глядачам, ні владі, ні нам, і не знаю, як воно має бути, але зараз ноги горять, очі горять, і хоч би воно не потухло, — каже актор Сергій Мазур.

А поки змінюють тонни костюмів у гардеробних та наносять кілограми гриму, за лаштунками відбуваються останні приготування перед генеральною репетицією. І ось режисер дає сигнал.

На сцені розгортається ціла епопея: зміна епох та поколінь, переливи музики та світла

На сцені розгортається ціла епопея: зміна епох та поколінь, переливи музики та світла.

Саме з концерту «Магія театру» і стартує новий театральний сезон. Глядачам представлять уривки з десятка їхніх улюблених вистав, серед яких «Ідіот», «Кохання в стилі бароко» , «Летюча миша», рок -опера «Біла ворона» а також фрагменти з дитячих спектаклів

Саме з концерту «Магія театру» і стартує новий театральний сезон. Глядачам представлять уривки з десятка їхніх улюблених вистав, серед яких «Ідіот», «Кохання в стилі бароко» , «Летюча миша», рок-опера «Біла ворона», а також фрагменти з дитячих спектаклів. 

На сцену одночасно виходить до десяти акторів, у оркестровій ямі – ще стільки ж. Театрали кажуть, що велике скупчення людей їх не лякає

На сцену одночасно виходить до десяти акторів, у оркестровій ямі – ще стільки ж. Театрали кажуть, що велике скупчення людей їх не лякає, бо ж вони, як одна сім’я. Однак не нехтують безпековими правилами, які вже встигли оцінити з позитивного боку.

актриса Олена Шамрай

Не бійтесь змінюватись, тому що все що не робиться все на краще, — впевнена актриса Олена Шамрай. 

Для своїх шанувальників окрім яскравих прем’єр у Вінницькому музично-драматичному підготували іще один бонус — вартість квитків не підвищили. Їх можна придбати як завжди або в касі, або ж онлайн.

Читайте також
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
Місто
17
Новини 13:00 за 29 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
Місто
31
Випуск новин ВІТА за 28 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Новини 13:00 за 28 вересня 2020 року
Місто
17
Новини 13:00 за 28 вересня 2020 року
новини1300
Вінниця
Детальніше
Embedded thumbnail for Випуск новин ВІТА за 25 вересня 2020 року
Місто
44
Випуск новин ВІТА за 25 вересня 2020 року
новини1900
Вінниця
Детальніше