Вінничанин, який підтримував "русскій мір", відсидить п'ять років

Вінничанин, який підтримував "русскій мір", відсидить п'ять років

10:45 01.09.2022

За матеріалами Служби безпеки України у Вінниці засудили прибічника російської збройної агресії проти України. Ним виявився 51-річний мешканець Вінниці, який через свої дописи у забороненій соціальній мережі відкрито закликав до ведення агресивної війни російською федерацією проти України.

Чоловік був стійким прихильником відродження комуністичного тоталітарного режиму та публічно зневажав тих, хто стає на захист України у лавах ЗСУ, висловлював співчуття великим втратам у живій силі країни-агресора, закликав росіян з великою інтенсивністю чинити фізичне насилля над українцями. 

Слідчі Служби безпеки України задокументували дії фігуранта кримінального провадження із поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму, виправдовування збройного конфлікту та публічних закликів до агресивної війни на території України, - повідомляє управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Вінничанин, який підтримував русскій мір, сидітиме за гратами

Сидітиме за гратами

Вінницький міський суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни), ч. 1 ст. 436-1 (поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі.

Вінничанин, який підтримував русскій мір, сидітиме за гратами

Заходи із документування злочину проводили співробітники Служби безпеки України у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Нагадаємо, на Вінниччині судитимуть 69-річного жителя Тульчинського району, який у соціальних мережах публікував відеоматеріали про підтримку дій військ російської федерації на території України, заперечення факту збройної агресії.

Читайте також

Йому мало виповнитися 35 вінничан кличуть на акцію пам'яті Захисника
Йому мало виповнитися 35: вінничан кличуть на акцію пам'яті Захисника
Детальніше
Атака на Київ 13 загиблих, зруйновані висотки й лікарня, майже сотня поранених
Атака на Київ: 13 загиблих, зруйновані висотки й лікарня, майже сотня поранених
Детальніше
52 роки назавжди у Вінниці ховають воїна, який співав у церковному хорі
52 роки назавжди: у Вінниці ховають воїна, який співав у церковному хорі
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
На Вінниччині затримали двох іноземців, яких розшукував Інтерпол
На Вінниччині затримали двох іноземців, яких розшукував Інтерпол
Детальніше
На Оратівщині сапери знешкодили мінометну міну поблизу приватного будинку
На Оратівщині сапери знешкодили мінометну міну, яку знайшли поблизу приватного будинку
Детальніше