Судитимуть прихильника «руського міра» з Тульчинського району

Судитимуть прихильника «руського міра» з Тульчинського району

13:35 01.07.2022

69-річний житель Тульчинського району у соціальних мережах публікував відеоматеріали про підтримку дій військ російської федерації на території України, заперечення факту збройної агресії. 29 червня поліцейські відділення поліції № 1 Тульчинського районного відділу поліції за процесуального керівництва Тульчинської окружної прокуратури повідомили про підозру 69–річному чоловіку в колабораційній діяльності.

30 червня правоохоронці завершили досудове розслідування та направили до суду матеріали провадження з обвинувальним актом відносно правопорушника.

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що чоловік протягом квітня – травня на особистій сторінці у соцмережі публікував відеоматеріали про заперечення факту збройної агресії проти України, здійснення публічних закликів до підтримки рішень та дій держави-агресора, а також невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Після проведення необхідних процесуальних дій, чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) КК України. Матеріали провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

Такий злочин карається позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до п’ятнадцяти років, - додають у поліції.

Нагадаємо, працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування стосовно одного з керівників "Крижопільського виправного центру № 113" за фактом перевищення влади. Його дії завдали державі збитків на 13,5 млн грн.

Читайте також

На Вінниччині нацгвардійці 40-го полку збили ворожий ударний безпілотник
На Вінниччині нацгвардійці 40-го полку збили ворожий ударний безпілотник
Детальніше
Вінницький суд засудив колаборантку до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна
Вінницький суд засудив колаборантку до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна
Детальніше
Найсмертельніший рік Лубінець розкрив шокуючу правду про масштаби російського терору
Найсмертельніший рік: Лубінець розкрив шокуючу правду про масштаби російського терору
Детальніше
У Спасо-Преображенському соборі Вінниці відбудеться прощання з полеглим Героєм
У Спасо-Преображенському соборі Вінниці відбудеться прощання з полеглим Героєм
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину: пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Детальніше