На Вінниччині судитимуть 21-річного хлопця за збут наркотиків

На Вінниччині судитимуть 21-річного хлопця за збут наркотиків

10:54 11.09.2025

На Вінниччині судитимуть 21-річного хлопця за збут наркотиків - у поле зору правоохоронців підозрюваний потрапляє не вперше.

Про це 11 вересня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Слідчі слідчого управління ГУНП за процесуального керівництва обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо 21-річного жителя Гнівані, якого обвинувачують у неодноразовому збуті наркотичного засобу – канабісу, - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, молодик протягом січня-липня неодноразово продавав канабіс мешканцям регіону. Під час обшуку в помешканні обвинуваченого вилучили вже розфасовані згортки з наркотичними речовинами.

Дії фігуранта кваліфікують за ч. 1 та ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів, вчинені повторно, у тому числі за попередньою змовою групою осіб).

Нагадаємо, у Вінниці затримали 20-річного наркозакладника - збував Альфа-PVP та канабіс. Вилучене направили на експертизу.

Читайте також

3 роки за смерть дитини від голоду прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
3 роки за смерть дитини від голоду: прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
Детальніше
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai: постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
Детальніше
На Вінниччині водій, якого раніше вже судили за нетверезу їзду, збив підлітка на мотоциклі
На Вінниччині водій, якого раніше вже судили за нетверезу їзду, збив підлітка на мотоциклі
Детальніше
«Драгер» зашкалив у Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
У Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
Детальніше
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
15 років тюрми та повна конфіскація у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
15 років тюрми та повна конфіскація: у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
Детальніше