На Вінниччині чоловік побив до смерті знайомого під час застілля

На Вінниччині чоловік побив до смерті знайомого під час застілля

13:03 01.01.2024

Побив до смерті знайомого під час застілля: у Хмільницькому районі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Під час розпиття алкогольних напоїв між чоловіками виник конфлікт на побутовому ґрунті й молодший почав бити старшого. Від отриманих ушкоджень 49-річний господар будинку помер. Коли зловмисник зрозумів що накоїв, він зачинив будинок ззовні, ключ викинув і втік, - йдеться у повідомленні.

31 грудня до поліції надійшло повідомлення від жителя Хмільницького району, що в селі Широка Гребля він виявив свого брата з ознаками насильницької смерті за місцем проживання останнього.

Над розкриттям особливо тяжкого злочину працювали слідчі та оперативники Хмільницького районного відділу поліції, криміналісти обласного главку.

На Вінниччині чоловік побив до смерті знайомого під час застілля

Поліцейські встановили, що до вбивства, яке сталось ще 24 грудня, причетний 26-річний односелець потерпілого. Його розшукали та затримали у Вінницькому районі за місцем роботи.

За інформацією слідства, під час застілля між чоловіками виникла суперечка, а потім і бійка, в ході якої зловмисник побив до смерті потерпілого.

Зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку та пограбування і лише влітку 2023 року звільнився з місць позбавлення волі.

Розслідування триває

За процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури слідчі повідомили затриманому про підозру. Він перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання до обрання запобіжного заходу.

За вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, підозрюваному загрожує до 15 років ув'язнення.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у Вінниці конфлікт між братами закінчився для одного госпіталізацією, другого – затримала поліція. Про це  інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

На війні загинув сержант Андрій Динисюк зі Шпикова
На війні загинув сержант Андрій Динисюк зі Шпикова
Детальніше
Ховався у лісі на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Ховався у лісі: на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Детальніше
Трагедія у Вінниці у ДТП загинула студентка фахового коледжу
Трагедія у Вінниці: у ДТП загинула студентка фахового коледжу
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Нічні пригоди на вул.Київській вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Нічні пригоди на вул.Київській: вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Детальніше
У Вінницькому районі через вантажівку сталася потрійна ДТП з постраждалою
У Вінницькому районі через вантажівку сталася потрійна ДТП, є постраждала
Детальніше