Ексначальнику виправного центру в Крижополі повідомили про нову підозру

Ексначальнику виправного центру в Крижополі повідомили про нову підозру

16:58 06.03.2023

Повідомили про нову підозру колишньому керівнику "Крижопільського виправного центру № 113" у перевищенні службових повноважень, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, які спричинили тяжкі наслідки.

У 2021 році посадовець, не маючи законних підстав, уклав з приватним підприємством договори про спільний обробіток близько 200 га земель державної форми власності, завуалювавши таким чином їх протиправну передачу в оренду, в результаті чого спричинив держустанові шкоду на суму 13,5 млн грн.

За вказаним фактом минулого року службовцю повідомили про підозру та за результатами досудового розслідування до суду скерували обвинувальний акт. Утім, незважаючи на обізнаність у кримінальному переслідуванні, незадовго до відсторонення від посади за ухвалою слідчого судді, службовець встиг укласти нові незаконні договори оренди, спричинивши державі чергові збитки на суму 4 млн грн. Відтак загальна сума збитків на оборудках із землею склала 17,5 млн грн, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Повідомили про підозру та звільнили

На сьогодні посадовцю повідомили про нову підозру, із займаної посади він звільнений. За вказане кримінальне правопорушення передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування здійснюється слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у Вінниці) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Хмельницькому.

Нагадаємо, працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування стосовно одного з керівників "Крижопільського виправного центру № 113" за фактом перевищення влади. Його дії завдали державі збитків на 13,5 млн грн.

Читайте також

Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Крижопільщина у скорботі громада втратила 32-річного захисника в боях за Україну
Крижопільщина у скорботі: громада втратила 32-річного захисника в боях за Україну
Детальніше
Помилка ціною у 120 мільйонів: ремонт стратегічного шляху через Вінницю поставили на паузу
Через «вінницьку» трасу М-30 зірвався тендер на 120 мільйонів: що пішло не так
Детальніше
Орден і Комбатанський хрест у Крижопільській громаді родинам загиблих Героїв вручили посмертні нагороди
Орден і Комбатанський хрест: у Крижопільській громаді родинам загиблих Героїв вручили посмертні нагороди
Детальніше
Викрадення та штурм КОРДу у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Викрадення та штурм КОРДу: у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Детальніше
Вінницьке підприємство відшкодувало державі понад п'ять мільйонів гривень збитків
Вінницьке підприємство відшкодувало державі понад п'ять мільйонів гривень збитків
Детальніше