Калинівська “Грація” привезла перші місця з фестивалю-конкурсу “Фонтан талантів”

Калинівська “Грація” привезла перші місця з фестивалю-конкурсу “Фонтан талантів”

11:34 16.06.2021

Чотири перших та одну другу премію вибороли учасниці зразкового танцювального колективу “Грація” на всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Фонтан талантів”, який проходив у Вінниці. Разом із калинівським колективом за перемогу боролися танцювальні колективи з Вінниці, Києва, Умані, Чернівців, Хотина, Тернополя.

Першу премію здобули вихованці молодшої вікової групи з танцювальною композицією “Gold Shark”, середня вікова група - з номером “Мені KAZKOVO”. А вихованці старшої вікової групи здобули два перших місця за хореографічні композиції “Feel The Beat” і “Girls Power”. Друге місце посіла найменша вікова група з танцем “Kids Rule”.

Номер “Мені KAZKOVO” отримав дванадцять балів з дванадцяти можливих від усіх суддів, більшої кількості не отримала жодна з команд на конкурсі, - ділиться враженнями про участь у конкурсі керівниця колективу Оксана Мовчан. – А вишенькою на нашому святковому торті стала перемога у батлі, який влаштував голова журі Адам Уедраого. Наша найактивніша учениця Руся Постоюк отримала спеціальний диплом переможниці батлу від Адама Уедраого.

Під час тривалого карантину учасники зразкового танцювального колективу “Грація” скучили за виступами і тепер намагаються  взяти участь у всіх можливих конкурсах. Лише наприкінці травня вони повернулися з танцювального конкурсу, який проходив в Івано-Франківську, де вибороли два перших, одне друге та два третіх місця.

Нагадаємо, "Янівські вихідні": вінничан запрошують на велоперегони, джаз і кінофестиваль.

Читайте також

Готувалися увесь рік - вихованці "Барвінку" виступили зі звітним концертом
Детальніше
Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
Колективи майже з усієї країни з'їхались у Вінницю на міжнародний фестиваль "Барвінкове кружало"
Детальніше
Майстеркласи, фудкорт та реабілітація: як пройшов Пироговський пікнік - 2024
Детальніше
У Калинівці провели відкритий турнір з хокею на траві пам'яті Олександра Реви
Детальніше
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
Детальніше