У Брацлавській громаді буде своя поліцейська станція

У Брацлавській громаді буде своя поліцейська станція

11:25 16.06.2021

Голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк 15 червня особисто оглянув майбутню поліцейську станцію в Брацлавській громаді.

В розмові з селищним головою Миколою Кобринчуком, очільник району зазначив, що забезпечення правопорядку є одними з пріоритетних завдань влади, яке має вирішуватись комплексно, для цього повинен бути механізм зворотного зв’язку із громадою для розв'язання проблем безпеки у своїх громадах за допомогою взаємодії між поліцією, громадою та місцевою владою. 

В будівлі проведено поточний ремонт внутрішніх кабінетів, даху тощо. На разі вирішується питання щодо асфальтування доріжки, меблювання приміщення та встановлення відповідної оргтехніки, - інформує офіційний сайт місцевої громади.

Майбутня поліцейська станція обслуговуватиме 18 населених пунктів громади, додасть відчуття захищеності місцевим жителям, - зазначив начальник Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Василь Костишин. 

Нагадаємо, в Тростянці відкрили першу поліцейську станцію.

Читайте також

Нервував та мав ознаки сп'яніння вінницькі патрульні зупинили BMW на трасі М-30
Нервував та мав ознаки сп'яніння: вінницькі патрульні зупинили BMW на трасі М-30
Детальніше
Розбили авто та поранили правоохоронця у Тиврові затримали двох військових
Розбили авто та поранили правоохоронця: у Тиврові затримали двох військових
Детальніше
Тимчасові татуювання та веснянки поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Тимчасові татуювання та веснянки: поліція оприлюднила прикмети зниклих матері та доньки з Вінниці
Детальніше
Пішла на навчання і не повернулась поліція розшукує 15-річну вінничанку
Пішла на навчання і не повернулась: поліція розшукує 15-річну вінничанку
Детальніше
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпаття що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Напади на дітей у Жмеринці, Львові, на Закарпатті: що рятувало малюків в усіх цих резонансних справах
Детальніше
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
У Шаргороді жінка викрала 7000 гривень з картки односельця
Детальніше