Житель Вінниччини поїхав до Антарктики у складі Української експедиції

Житель Вінниччини поїхав до Антарктики у складі Української експедиції

12:51 13.03.2024

Василь Прокопенко з села Буцні, Жмеринського району став учасником 29-ї Української антарктичної експедиції.

14 полярників впродовж року виконуватимуть біологічні, геофізичні та метеорологічні дослідження.

Нагадаємо, у 2021 році в холі Вінницької міської ради відкрили інтерактивну фотовиставку "Українська Антарктида: історія та сучасність". Експозиція присвячена історії української антарктичної станції.

Embedded thumbnail for Житель Вінниччини поїхав до Антарктики у складі Української експедиції

Читайте також

51 заявка за квартал вінницький університет — серед лідерів винахідницької активності в Україні
51 заявка за квартал: вінницький університет — серед лідерів винахідницької активності в Україні
Детальніше
Студенти ВДПУ здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт
Студенти ВДПУ здобули призові місця на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт
Детальніше
Майбутнє української медицини вирішували на Вінниччині подробиці візиту Президента НАМН
Майбутнє української медицини вирішували на Вінниччині: подробиці візиту Президента НАМН
Детальніше
Молоді науковці ВНТУ отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України
Молоді науковці ВНТУ отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України
Детальніше
Вінницька дослідниця отримала престижну нагороду Women in Nuclear Award 2026
Вінницька дослідниця отримала престижну нагороду Women in Nuclear Award 2026
Детальніше
Пророцтво погоди чи небесна краса у Вінниці спостерігали сонячне гало
Пророцтво погоди чи небесна краса: у Вінниці спостерігали сонячне гало
Детальніше