Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць

Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць

19:07 22.07.2024

Фінансова та військова підтримка, чітка проукраїнська позиція та швидка реакція на потреби України у боротьбі з ворогом - цим відзначається Канада в контексті російсько-української війни, вважає Володимир Гройсман. 

Премʼєр-міністр України (2016-2019) провів зустріч із надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць в межах її візиту на Вінниччину. 

Лідерство, відповідальність і послідовність – саме ці слова найкраще характеризують те, що Канада робить для України, - написав Володимир Гройсман на своїй сторінці на фейсбук. 

Гройсман нагадав, що саме за часів його прем’єрства між Україною та Канадою було укладено Угоду про зону вільної торгівлі. Він також відзначив проведену роботу чинного Уряду з канадськими колегами щодо оновлення і осучаснення Угоди.

Не менш важливим став стрімкий розвиток нашої співпраці у виробництві і постачанні ядерного палива, який забезпечив Україні альтернативу російському продукту, - наголосив Гройсман. 

Очільник українського Уряду (2016-2019) також подякував Уряду Канади, премʼєр-міністру Джастіну Трюдо та українській діаспорі за внесок у Перемогу і заможне демократичне майбутнє України.

Після української перемоги і встановлення справедливого миру на нас чекає багато спільної роботи на національному та регіональному рівнях, - зазначив Гройсман.

Нагадаємо, «Наші партнери вже зараз на випередження повинні розпочати спільну роботу над наступними пакетами підтримки, включно з планами на 2025 рік», - вважає Володимир Гройсман. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук. 

Читайте також

Трамваї та ринки як майстерні у Вінниці презентували виставку «Резиденції SUN»
Трамваї та ринки як майстерні: у Вінниці презентували виставку «Резиденції SUN»
Детальніше
Білорусь формує нову бригаду за 40 км від кордону з Україною аналітики вже оцінили загрозу
Білорусь формує нову бригаду за 40 км від кордону з Україною: аналітики вже оцінили загрозу
Детальніше
 Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Джулинській громаді провели в останню путь старшого сержанта Сергія Лазура
На Вінниччині провели в останню путь старшого сержанта Сергія Лазура
Детальніше
«Алкоголь і радіація» чому європейські підручники поширювали фейки про Україну та хто цьому сприяє
«Алкоголь і радіація»: чому європейські підручники поширювали фейки про Україну та хто цьому сприяє
Детальніше
Зима під обстрілами до чого готуватися вінничанам цього опалювального сезону
Зима під обстрілами: до чого готуватися вінничанам цього опалювального сезону
Детальніше