Споживання електроенергії продовжує зростати, відключень не планують

Споживання електроенергії продовжує зростати, відключень не планують

11:47 12.08.2024

Енергетики повідомляють про зростання споживання електроенергії внаслідок спеки на півдні України. Утім, відключення світла населенню поки не плануються.

Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

Зазначається, що споживання наприкінці тижня та зранку у понеділок зросло у порівнянні з тим же періодом минулого тижня.

Зокрема, у неділю 11 серпня, максимум споживання був ввечері. Він був на 2,7% вищий за вечірній максимум минулої неділі 4 серпня. Сьогодні, станом на 9:30, рівень споживання на 1,3% вищий за відповідний показник минулого понеділка 5 серпня.

Застосування заходів обмеження сьогодні не прогнозується. Про можливі зміни – буде повідомлено додатково, – наголосили в компанії.

Через негоду та бойові дії

Водночас як додали в "Укренерго", негода залишила без енергоживлення споживачів в 39 населених пунктах Київської області. На ранок були знеструмленими 13 населених пунктів. Досі тривають відновлювальні роботи.

Також через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлені 495 населених пунктів. Зокрема, через бойові дії є знеструмлення у Донецькій, Одеській, Харківській та Херсонській областях.

З технічних причин знеструмлювались споживачі у Дніпропетровській, Сумській та Чернігівській областях. 

Нагадаємо, морозильна камера працює, а холодильник не охолоджує — поширена проблема відколи розпочались відключення світла. Причина такої поломки — нерівномірний розподіл холоду, адже холодильником мешканці користуються навіть за відсутності світла, і чим частіше відчиняють дверцята, тим більше тепла поступає всередину, в той час, як морозильна камера зберігає холод.

Читайте також

Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня адреси відключень води та електрики
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня: адреси відключень води та електрики
Детальніше
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня: де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Детальніше
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання адреси планових відключень
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання: адреси планових відключень
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Вінниця, 19 червня які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Вінниця, 19 червня: які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Детальніше
Перевірте адресу чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Перевірте адресу: чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Детальніше