Попри обстріли дефіциту в енергосистемі не спостерігається

Попри обстріли дефіциту в енергосистемі не спостерігається

12:43 27.02.2024

Через російські обстріли та з технологічних причин подекуди в Україні зникло світло. Енергетики продовжують працювати, аби заживити усіх споживачів.

Як повідомили в Міненерго, наразі дефіциту в енергосистемі не спостерігається. Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також планується комерційний імпорт та експорт електроенергії.

Протягом березня прогнозується збільшення припливу води на Дніпровському каскаді. Це дасть змогу збільшити виробіток електроенергії гідрогенерацією. Через технологічні порушення були відключення світла у Запорізькій та Львівській областях, однак усіх споживачів уже заживили.

Окрім того, на поточну добу передбачається експорт до Польщі, Румунії, Словаччини та Молдови.

Нагадаємо, "Укренерго" зазначила, що наразі електроенергії вистачає для забезпечення енергопостачання споживачів, але ресурси електростанцій обмежені, зокрема через відновлювані роботи на ТЕС після масованих атак минулої зими.

Читайте також

Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло адреси
Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло: адреси
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше