Курахове під вогнем ворога “Білі янголи” рятують мирних жителів під неперервними обстрілами

Курахове під вогнем ворога: “Білі янголи” рятують мирних жителів під неперервними обстрілами

22:03 13.11.2024

На Донеччині ворог, на жаль, має просування — на Покровському та Курахівському напрямку. А саме місто Курахове росіяни мріють оточити, з трьох сторін ведуть активний наступ. Окремі групи російських окупантів уже проникають на східні околиці міста Курахового Донецької області, де з ними ведуть бої українські захисники.

Курахівська громада під постійним ворожим вогнем… тільки за останній місяць внаслідок безжальних ворожих обстрілів загинуло вісім мирних жителів, а 13 отримали поранення. 

Екіпажі “Білих янголів”

В черговий раз наслідком надпотужної командної роботи спецпідрозділу Національної поліції України «Білі янголи» та Збройних Сил України стали врятовані життя цивільних під час важкої евакуації. 

Люди, що з якихось причин продовжували перебувати у палаючому місті, намагаються тепер якнайшвидше його залишити. Адже ворог реально в лічених кілометрах. 

На допомогу людям, попри ризик для особистого життя, приходить екіпаж поліції. Окрім двох поліцейських, у броньованому автомобілі розмістилися 10 людей з речами, собака та шість котів. На причепі до службового авто — розбита ворожим дроном машина, в якій їдуть жінка та її син. А за ними на власному транспорті залишає рідне Курахове й голова родини. 

Попри щільний обстріл, рятувальна операція завершилася успішно: всі люди й тварини в безпеці.

Окрім того, спецпідрозділ поліції «Білий янгол» евакуював з Курахівського напрямку двох дітей з батьками. Під час евакуації росіяни вдарили поруч авіаційними фугасними бомбами. Перечекавши атаку, правоохоронці доставили малечу і батьків в безпечне місце.

“Вистоїмо, переможемо, помстимося”

Через постійну зайнятість на виїздах журналісти змогли звʼязатись з керівником «Білих Янголів» лише у телефонному режимі. 

Через наступ агресора дуже небезпечним став заїзд та виїзд з міста, - каже начальник ВП 2, міста Курахове, полковник поліції Артем Щусь. - Кожен день наряди поліції проводять евакуацію, при чому у складних умовах застосування противником ствольної артилерії 152 калібру та FPV-дронів.... Людей вивозимо у безпечніші регіони. Маємо нові заявки й продовжуємо працювати.

На шевроні в Артема такі влучні й базові зараз для України слова - “Вистоїмо, переможемо, помстимося”. 

І ми, як би не було важко, маємо вистояти, перемогти… і, так, потім покарати тих, хто знищував наші міста, ламав долі наших людей. 

Нагадаємо, в Україні внаслідок війни пошкоджень зазнала кожна сьома школа, 400 закладів освіти зруйновані повністю. Про це під час форуму "Україна. Рік 2024" повідомив заступник міністра освіти та науки Євген Кудрявець.

Embedded thumbnail for Курахове під вогнем ворога: “Білі янголи” рятують мирних жителів під неперервними обстрілами

Читайте також

Два роки без «Грєнки» як Вінниця вшанувала пам’ять наймолодшого захисника «Азовсталі»
Два роки без «Грєнки»: як Вінниця вшанувала пам’ять наймолодшого захисника «Азовсталі»
Детальніше
Мешканці Вінниччини натрапили на мінометну міну на місці працювали сапери
Мешканці Вінниччини натрапили на мінометну міну: на місці працювали сапери
Детальніше
У боях на Харківщині поліг 32-річний штурмовик із Вінницької області
У боях на Харківщині поліг 32-річний штурмовик із Вінницької області
Детальніше
Від ярмарків до передової вінницький ліцей зібрав кошти на ще один позашляховик для ЗСУ
Від ярмарків до передової: вінницький ліцей зібрав кошти на ще один позашляховик для ЗСУ
Детальніше
Обшуки на Вінниччині комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Обшуки на Вінниччині: комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Детальніше
«Без однострою — ні кроку» у Вінниці розповіли про жорсткі вимоги до спільних патрулів ТЦК та поліції
«Без однострою — ні кроку»: у Вінниці розповіли про жорсткі вимоги до спільних патрулів ТЦК та поліції
Детальніше