Заново вчаться ходити після травм_ у Вінниці працює підвісний модуль для реабілітації ветеранів

Заново вчаться ходити після травм: у Вінниці працює підвісний модуль для реабілітації ветеранів

09:23 14.11.2024

У вінницькому Ортопедсервісцентрі з’явився сучасний підвісний модуль активної реабілітації. Це система, яка допомагає ветеранам відновити навички ходьби. Завдяки йому тут ставлять на ноги та навчають заново ходити після воєнних травм.

Відновити навички ходьби ветеранам з ампутаціями допомагає стельовий підйомник. На ньому з пацієнтами займається фізичний реабілітолог. Це сучасне обладнання для вертикалізації пацієнта та його підтримки під час руху.

Така система — це перший і необхідний етап відновлення після протезування. Стельовий підйомник в Ортопедсервісцентр допомогли закупити благодійники фонду "Колесо підтримки". Для закладу така система була вкрай необхідна, адже саме тут військові потребують усіх необхідних умов для якісної реабілітації.

Нині благодійний фонд працює над закупівлею додаткових рейок для підйомної системи, аби пацієнти мали змогу рухатись ще й по різних траєкторіях.

Нагадаємо, на базі «Центру комплексної реабілітації «Поділля» у Вінниці відкрили унікальний майданчик для навчання та тренувань з  управління кріслом колісним. Це пілотний майданчик у системі державних реабілітаційних закладів в управлінні Мінсоцполітики, побудований за ініціативи Міністерства та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Embedded thumbnail for Заново вчаться ходити після травм: у Вінниці працює підвісний модуль для реабілітації ветеранів

Читайте також

Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
На Вінниччині військові просять волонтерів допомогти врятувати травмованого собаку
На Вінниччині військові просять волонтерів допомогти врятувати травмованого собаку
Детальніше
Замість квітів — допомога ЗСУ як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Замість квітів — допомога ЗСУ: як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Детальніше
75-й обмін полоненими додому повернулися 186 українців
75-й обмін полоненими: додому повернулися 186 українців
Детальніше
Доньки залишились сиротами на Запоріжжі загинув штурмовик із Вінниччини
Доньки залишились сиротами: на Запоріжжі загинув штурмовик із Вінниччини
Детальніше
Йому назавжди 23 на фронті загинув молодий офіцер Олександр Любарець
На фронті загинув молодий офіцер з Турбівської громади
Детальніше