Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

14:09 14.06.2024

Президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден підписали двосторонню безпекову угоду між Україною та США і провели спільну пресконференцію у межах саміту G-7.

Перед початком круглого столу Джозеф Байден віддав честь українському президенту і заявив, що лідери країн-членів "Групи семи" будуть підтримувати Україну до її перемоги!

Нагадаємо, у Берліні відбулась міжнародна конференція з питань відновлення України. Захід зібрав учасників з понад 60 країн світу, вони обговорили ймовірну підтримку перспективних галузей. Це аграрний сектор, інформаційні технології, озброєння, охорона здоров'я, фармацевтика.

Embedded thumbnail for Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

Читайте також

Президент нагородив п'ятьох вінничан з нагоди Дня Конституції — від медиків до машинобудівника
Президент нагородив п'ятьох вінничан з нагоди Дня Конституції — від медиків до машинобудівника
Детальніше
Президент відзначив вінницьку студентку-медика за допомогу пораненим під час дронової атаки
Президент відзначив вінницьку студентку-медика за допомогу пораненим під час дронової атаки
Детальніше
Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше