Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

14:09 14.06.2024

Президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден підписали двосторонню безпекову угоду між Україною та США і провели спільну пресконференцію у межах саміту G-7.

Перед початком круглого столу Джозеф Байден віддав честь українському президенту і заявив, що лідери країн-членів "Групи семи" будуть підтримувати Україну до її перемоги!

Нагадаємо, у Берліні відбулась міжнародна конференція з питань відновлення України. Захід зібрав учасників з понад 60 країн світу, вони обговорили ймовірну підтримку перспективних галузей. Це аграрний сектор, інформаційні технології, озброєння, охорона здоров'я, фармацевтика.

Embedded thumbnail for Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

Читайте також

У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
Молоді лідери Вінниччини представлятимуть регіон у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові
Молоді лідери Вінниччини представлятимуть регіон у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові
Детальніше
До кінця року на Вінниччині перевірять 8,9 тис. км газових мереж — роботи вже у розпалі
До кінця року на Вінниччині перевірять 8,9 тис. км газових мереж — роботи вже у розпалі
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше