Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

14:09 14.06.2024

Президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден підписали двосторонню безпекову угоду між Україною та США і провели спільну пресконференцію у межах саміту G-7.

Перед початком круглого столу Джозеф Байден віддав честь українському президенту і заявив, що лідери країн-членів "Групи семи" будуть підтримувати Україну до її перемоги!

Нагадаємо, у Берліні відбулась міжнародна конференція з питань відновлення України. Захід зібрав учасників з понад 60 країн світу, вони обговорили ймовірну підтримку перспективних галузей. Це аграрний сектор, інформаційні технології, озброєння, охорона здоров'я, фармацевтика.

Embedded thumbnail for Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше