У Вінниці готуватимуть професійних “операторів з обробки інформації”

У Вінниці готуватимуть професійних “операторів з обробки інформації”

13:41 24.12.2020
109

На базі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища 23 грудня відкрили навчально-практичний центр професійно-технічної освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Це вже дев’ятнадцятий навчально-практичний центр, що функціонує у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області. До кінця року буде відкрито/дооснащено ще два центри, - зазначив виконувач обов’язків директора Департаменту освіти й науки облдержадміністрації Володимир Буняк.

Навчально-практичний центр з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» має забезпечити здобуття професійних кваліфікацій за всіма видами професійної освіти для галузі економіки «Промисловість», напрям і вид господарської діяльності «Загальні для всіх галузей економіки», а також надавати освітні послуги у сфері профільної середньої освіти, підвищення кваліфікації з цифрових технологій.

Центр оснащено сучасними персональними комп’ютерами, інтерактивною панеллю, пристроями для друку та тиражування, інструментами та приладами для роботи з мережами,  обладнанням для тестування роботи системних блоків.

Також адміністрація закладу презентувала обладнання STEM-лабораторії, отриманого у рамках програми Міністерства освіти й науки України «Оснащення навчальних кабінетів і STEM-лабораторій у 2020 році». Вартість обладнання, що входить до складу однієї лабораторії - понад 1,5 млн грн.

Встановлене у лабораторії обладнання нового освітнього простору для різних видів діяльності: інтерактивна панель, 3D принтери, 3D сканер, 3D ручки, 14 ноутбуків, цифровий фрезерувальний верстат, цифровий лазерний верстат, фото-відео студія, комплекти для моделювання, вишивальна машинка, окуляри віртуальної реальності та ін., сприятиме реалізації сьогоднішніх здобувачів освіти як майбутніх новаторів, цілеспрямованих, творчих і надійних ланок команди, суспільства, області, країни, - зазначив директор Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища Олександр Дмитрик.

Нагадаємо, освітяни Вінниці та Кельце обмінювалися досвідом щодо організації дистанційного навчання.

Читайте також
Служба якості освіти запускає інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти
Детальніше
10 квітня в Україні пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання
Детальніше
У Вінниці відкриваються онлайн-курси китайської мови
Детальніше
Вінницькому транспортному коледжу повернули землі вартістю 20 млн грн
Детальніше
Освітні заклади Вінницької ТГ стануть енергоощадними
Детальніше
Аграрний профіль: обираємо кращий навчальний заклад по завершенні шкільного навчання
Детальніше