Освітяни Вінниці та Кельце обмінювалися досвідом щодо організації дистанційного навчання

Освітяни Вінниці та Кельце обмінювалися досвідом щодо організації дистанційного навчання

11:40 23.12.2020
28

Днями, освітяни з міста Вінниці та польського міста Кельце обмінювалися досвідом щодо організації дистанційного навчання для учнів початкових та середніх шкіл.  У зв'язку з пандемією зустріч відбулася онлайн. 

Під час зустрічі учасники обговорили особливості організації освітнього процесу з урахуванням існуючих карантинних обмежень, поділились викликами, які пов’язані з охопленням дітей освітою, ефективним використанням нових дистанційних технологій. 

Досвід Вінниці презентували Оксана Яценко - директорка департаменту освіти Вінницької міської ради,  директорка КЗ "Загальноосвітня школа І ступеня №5" Наталія Кучма, директорка КЗ "Фізико-математичної гімназії №17 ВМР" Валентина Нестюк  та директор КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20 ВМР" Олег Слушний.

Наші колеги з Кельце погодились, що основними завданнями, які стоять перед освітянами сьогодні є організація дистанційного навчання для учнів початкової школи, якісна підготовка старшокласників до іспитів, які очікують на них у кінці року та забезпечення академічної доброчесності, яка є запорукою справедливого оцінювання навчальних досягнень, - зазначила директорка департаменту освіти Оксана Яценко. 

Освітяни Вінниці та Кельце обмінювалися досвідом щодо організації дистанційного навчання

Як підкреслювали учасники дискусії, досвід, накопичений у цій галузі навесні на початку пандемії, значно покращив проведення дистанційних уроків під час обмежень, введених восени.

Крім того, під час зустрічі обговорювалось питання розширення мережі партнерських закладів, зокрема у дошкільній освіті, подальшої співпраці закладів освіти на рівні учнівських самоврядувань та учнівських рад міст-побратимів.

На другу половину січня 2021 року заплановано онлайн-зустріч учнів вибраних шкіл, під час якої будуть представлені презентації про культуру Польщі та України, а також Кельце та Вінниці.

Нагадаємо, Міськрада закупила ноутбуки для шкіл: першу партію отримала школа №23

Читайте також
Добиратимуть директорів Вінницьких обласних комунальних закладів освіти
Детальніше
Триває відбір кращого кандидата на посаду директора Прибузької спецшколи
Детальніше
У Вінниці померла заступник директора приватної школи “Дельфін”
Детальніше
Перший в Україні: на базі вінницької школи відкриють "Офіс поліцейського"
Детальніше
У Калинівській громаді на зарплату вчителям не вистачає 14 млн грн
Детальніше
У Вінниці визначили переможців конкурсу "Бюджет шкільних проєктів"
Детальніше