Вінницький велосипедист привіз «срібло» з міжнародних змагань

Вінницький велосипедист привіз «срібло» з міжнародних змагань

17:09 06.04.2024

У сербському місті Пожареваць відбулися міжнародні рейтингові змагання класу С1 з олімпійської дисципліни крос-кантрі. На цьому турнірі Володимир Обухівський, який представляв збірну Україну на міжнародних змаганнях, здобув срібну нагороду. Він є вихованцем Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №3.

Вінничанина Володимира Обухівського тренують викладачі спортшколи Надія Коваленко та Володимир Липкань.

Велосипедист подолавши дистанцію на змаганнях за 1 годину 31 хв виборов срібну медаль, поступившись першому місцю лише на 40 секунд.

Як зазначила Надія Коваленко, в цій категорії брали участь 30 спортсменів з інших країн, віком від 18 до 40 і більше років.

Його срібна медаль – це результат наполегливої праці та щоденних тренувань. Пишаємося його досягненнями й віримо, що вже зовсім скоро Володимир буде тримати "золото" у своїх руках, – говорить тренерка МДЮСШ №3 Надія Коваленко.

Нагадаємо, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 на відкритому чемпіонаті України з велосипедного спорту (крос) здобули срібну та бронзову нагороди. Змагання відбувались у місті Біла Церква.

Читайте також

Більше ніж спорт чому вінницькі школярі масово одягли шоломи та виїхали на дороги
Більше ніж спорт: чому вінницькі школярі масово одягли шоломи та виїхали на дороги
Детальніше
Тріумф грації у Вінниці 400 юних гімнасток з усієї України виборювали кубок «Virtuoz Cup»
Тріумф грації у Вінниці: 400 юних гімнасток з усієї України виборювали кубок «Virtuoz Cup»
Детальніше
Поліція Вінниччини приєдналася до легендарного бігового клубу «Ф16»
Поліція Вінниччини приєдналася до легендарного бігового клубу «Ф16»
Детальніше
Вінницькі баскетболісти вибороли «срібло» на юнацькому чемпіонаті України в Ужгороді
Вінницькі баскетболісти вибороли «срібло» на юнацькому чемпіонаті України в Ужгороді
Детальніше
Справжній козацький драйв як 25 вінничан «рознесли» суперників на євроарені
Справжній козацький драйв: як 25 вінничан «рознесли» суперників на євроарені
Детальніше
«Вінницькі Вовки» здобули дві перемоги на міжнародному турнірі в Любліні
«Вінницькі Вовки» здобули дві перемоги на міжнародному турнірі в Любліні
Детальніше