Вінницькі спортсмени привезли медалі з чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування

17:14 07.06.2024

Днями в історичному польському містечку Любачів відбувся особистий чемпіонат Європи серед дорослих, юніорів та юнаків, міжнародні змагання «Весняний Кубок» зі спортивного радіоорієнтування. У складі національної збірної команди України взяли участь 11 спортсменів з Вінниці. Усі вони – вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Впродовж трьох днів понад 100 спортсменів із семи країн світу виборювали першість у складних лісових масивах. Змагання відбулись у чотирьох дисциплінах.

Підготував вінницьких спортсменів до них Заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної радіопеленгації, викладач МДЮСШ №2 Сергій Зеленський. Високий рівень наших спортсменів засвідчили результати: п’ять золотих і стільки ж срібних нагород, а також чотири «бронзи».

Переможцями європейського чемпіонату стали:

• Аліна Солоненко – серед дорослих (Ж20) та Олексій Гнатюк – серед юнаків (Ч14), які окрім золотої вибороли ще по одній срібній медалі.
  • Марія Кедь та Анастасія Лаврикова серед дівчат (Ж14) здобули по золотій нагороді.
  • Серед наймолодших учасників змагань Володимир Конончук (Ч12) здобув золоту і дві срібні медалі.

Призерами змагань стали:

• Марія Кіча серед дівчат (Ж14), яка здобула одну срібну та одну бронзову медалі.
  • Богдан Войцехівський (Ч20), Богдан Філоненко (Ч19) і Олександр Богуславський (Ч14) вибороли по бронзі.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський привітав спортсменів та наставників з тріумфом на міжнародній спортивній арені.

Ці досягнення стали можливими завдяки наполегливій праці спортсменів та підтримці тренерів Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Вчергове вінничани продемонстрували свої лідерські позиції у спортивному радіоорієнтуванні на міжнародній арені. Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших спортивних звершень! – говорить Сергій Краєвський.

Нагадаємо, завершився чемпіонат України зі спортивного орієнтування – старт сезону 2024 року з цього виду спорту. Традиційно Вінницю представляли вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2, які привезли комплект нагород та гідно представили наше місто та область на цих змаганнях.