Вінницька «Нива» перемогла Полтавську «Ворсклу-2» з рахунком 3:0

Сьогодні 15:10

Протистояння аутсайдерів Другої ліги чемпіонату України з футболу розпочало черговий тур. У Вінниці зустрілися дев’ята та восьма команди східної групи - Вінницька «Нива» та Полтавська «Ворскла-2».

Про це інформує пресслужба ФК «Нива».

Господарі на передостанньому місці відставали лише на два очка від своїх сьогоднішніх суперників. У першому колі в Полтаві «Нива» виграла з голом Рябого в кінцівці матчу – це було єдине в історії протистояння суперників і лише одна з двох перемог вінничан у поточному чемпіонаті (інша також здобута над «двієчкою» – «Металістом 1925»-2 – 3:2 вдома), – йдеться у повідомленні.

До цього матчу господарі підійшли без двох важливих гравців – захисника Мельника та універсала Меженського. В минулому турі вінничани програли в Тростянці (1:2). Проте проблеми полтавської «двієчки» були ще серйознішими – п’ять програних матчів поспіль. До того ж у Вінницю ворскляни прибули без кількох важливих гравців – зокрема півзахисника Черниша та нападника Ндукве.

Якщо удар Петленка воротар «Ворскли-2» Ященко парирував, то буквально через пару хвилин взяв своє слово граючий президент вінничан Загорулько. Борячук просто закинув м’яча вздовж лівого флангу, й Артур перекинув воротаря – 1:0. Це четвертий гол Загорулька, який, нагадаємо, став найкращим бомбардиром двох останніх сезонів Другої ліги.

«Ворскла-2» намагалася відігратися. Вже невдовзі був момент, коли після удару Островського відразу кілька спроб добити були заблоковані господарями. Натомість ще до перерви «Нива» закріпила свою перевагу. Тіщенко збив Кобцова, і той же Загорулько сильним ударом з правої ноги забив зі штрафного – 2:0. Його п’ятий гол у поточній першості. До свистка на перерву граючий президент міг оформити й хет-трик, але наступний свій штрафний виконав менш вдало.

Вінницька «Нива» перемогла Полтавську «Ворсклу-2» з рахунком 30

Після перерви чудовий шанс закріпити перевагу вінничан мав Чигур. Але, здорово вирвавшись на воротаря, просто не влучив у дальній кут. Ця подія значно активізувала «Ворсклу-2». Ініціативу на деякий період захопили гості. Проте не змогли перенапружити Захарчука – якщо кроси та розрізні паси навіть доходили до адресатів, акцентованих ударів бракувало, а тим більше – в площину воріт.

Зате «Нива» добре використала свою нагоду, коли Кондратюк зіграв на перехопленні, а Власенко дав передачу вздовж правого флангу на хід Юрченку. Якимось чином ця швидка комбінація розрізала весь редут ворсклян, так що воротар вимушений був вибігати з воріт назустріч Артему. Проте 18-річний півзахисник виконав удар чітко й зняв, по суті, всі питання щодо переможця – 3:0. Дебютний гол Юрченка в Другій лізі – і досить важливий для команди. Набравши 10 очок, «Нива» обійшла в таблиці Ворсклу-2 та гарантувала собі восьме місце за підсумками туру незалежно від інших матчів.

Серед молоді, яка переважно перебувала на полі, досвідчений нападник Загорулько зі школою «Чорноморця» та «Шахтаря» виглядав справжньою перевагою в класі для «Ниви». Забив двічі, міг забивати ще. Чотири з п’яти своїх голів він забив саме «двієчкам» і тепер очолив таблицю бомбардирів (у захисника ФК «Чернігів» Романченка стільки ж забитих м’ячів, але 4 з них він провів з пенальті).

Нагадаємо, у Вінниці зустрічалися аутсайдери групи «Б». «Нива» до цього туру програла шість матчів поспіль, а «Металіст 1925-2» – чотири.

Вихованець Вінницької спортшколи здобув “срібло” чемпіоната України з важкої атлетики
У Вінниці відбувся турнір з боксу за участю тих, хто бореться з залежністю
У Вінниці відбувся турнір з боксу за участю тих, хто бореться з наркозалежністю
Вінничанин виграв «бронзу» чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів, молоді та юніорів