«Нива» (Вінниця) перемогла у матчі проти харківського «Металіста-1925»

Сьогодні 10:47

У Вінниці зустрічалися аутсайдери групи «Б». «Нива» до цього туру програла шість матчів поспіль, а «Металіст 1925-2» – чотири.

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Влітку «Нива» втратила більшість досвідчених гравців. З атакою у вінницької команди були великі проблеми – всього три забиті м’ячі. Харків’яни пропустили найбільше у групі (24 голи), але у деяких матчах їм вдавалося нав’язувати серйозну боротьбу конкурентам, - йдеться у повідомленні.

У дебюті зустрічі гості відкрили рахунок. Півзахисник юнацької збірної України Обінайя обіграв голкіпера і віддав у карний майданчик, а Карпізін вже забив у порожні ворота – 0:1. Дуже невдало у цьому епізоді зіграв воротар вінничан. Сміливо на початку зустрічі грали підопічні Карпенка й намагалися кожну атаку завершувати ударами. У господарів теж були моменти, але вони мали суттєві проблеми із реалізацією. Можна згадати удар Загорулька, але граючому президенту не вистачило точності.

Наприкінці першого тайму мав зрівнювати рахунок Власенко, але переграти голкіпера він не зміг. А ось гості збільшили свою перевагу. Панченко подав з кутового, а Обінайя головою переправив м’яч у сітку – 0:2. Проте у наступній атаці підопічні Ярошенка повернули інтригу у наш матч. Панченко помилився й віддав прямо на Загорулька, який розстріляв ворота – 1:2.

Після перерви «Нива» продовжувала великими силами йти вперед, але довести атаки до логічного завершення не могли. Дуже непросто було оборонятися гостям, але вони трималися. Самі собі могли привести проблеми господарі на 72-й хвилині, коли після помилки Даніїла Мельника мав забивати Карпізін, але врятував «Ниву» воротар Захарчук. Гарну можливість зрівняти рахунок втратив Кобцов, який після передачі Загорулька пробив у стійку.

На 87-й хвилині підопічні Ярошенка все ж досягнули свого. Після передачі Кобцова м’яч у свій актив записав капітан «Ниви» Олександр Борячук – 2:2. Цікаво, що його брат – екснападник «Шахтаря» – грає за першу клубну команду «Металіста-1925».

Здавалося, що гра завершиться внічию, але господарі все ж вирвали перемогу. Після подачі з кутового від Кобцова скинув м’яч Борячук, а Загорулько своїм ударом приніс довгоочікувану перемогу «Ниві» – 3:2. Наша команда вперше за сім турів набирає очки, і це перемога!

Нагадаємо, восьмий тур Другої ліги чемпіонату України з футболу стартував грою у Києві, де місцевий «Локомотив» приймав «Ниву». Кияни не надто вдало розпочали сезон, але від матчу до матчу вони прогресують.

Вінницький спортсмен став переможцем міжнародного турніру у Хорватії
Вінницькі спортсмени показали себе на Всеукраїнських змаганнях із велоспорту
Розведення багаття та орієнтація на місцевості_ у техколеджі провели туристичні змагання
Розведення багаття та орієнтація на місцевості: у техколеджі провели туристичні змагання