Вінничани стали призерами міжнародного турніру з греко-римської боротьби
Вінницькі спортсмени стали призерами міжнародних турнірів з греко-римської боротьби, які відбулися у Литві та Латвії.
Про це інформує Управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА.
Ці вихідні плідними стали для вінницьких борців греко-римського стилю. У місті Паневежис, Литва, проходив міжнародний турнір “PANEVEZYS OPEN” та у місті Даугавпілс, Латвія, пройшов XIII міжнародний турнір з греко-римської боротьби, – йдеться у повідомленні.
Турнір у Литві зібрав кращих борців з 16 країн. Вінницькі борці Олександр Гуменний та Алі Юсіфзаде стали призерами змагань.

За результатами турніру у Латвії, команда України, яку представили борці з Вінницької та Київської областей, посіла перше командне місце у форматі змагань команда проти команди (стінка на стінку) у віковій категорії U15. Участь у турнірі взяли команди із семи країн Європи.
Серед переможців турніру у Латвії вінничани:
- Володимир Сержанюк;
- Іван Баліцький;
- Даниїл Колесник;
- Даніель Росаріо;
- Дамір Редько.
Нагадаємо, у Вінниці відбувся боксерський турнір, в якому взяли участь люди, які борються із залежностями. Організатори події – ГО «Міжнародна антинаркотична асоціація, Вінниця», департамент соціальної політики Вінницької міської ради, Вінницький міський центр соціальних служб, комітет по фізичній культурі і спорту та інші партнери.





