У Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з флаг-футболу Central Bowl

У Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з флаг-футболу Central Bowl

16:37 12.04.2024

У Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з флаг-футболу Central Bowl. Спортсмени клубу «Вінницькі Вовки» стали переможцями в категоріях U15 (діти до 15 років) та «Elite women». Срібні нагороди здобули в категоріях U13 та «Elite men». Бронзу виборола ще одна жіноча команда U18 в категорії «Elite women».

П’ять перемог із шести команд клубу, які брали участь у турнірі – такий успіх мають вінничани на престижному змаганні.

До міста над Бугом з’їхалися 20 команд різних вікових категорій, а це близько 250 спортсменів.

Хлопці та дівчата були з таких областей:

  • Закарпатська,
  • Львівська,
  • Рівненська (з представниками з Київської),
  • Житомирська,
  • Дніпропетровська,
  • Івано-Франківська (з представниками з Хмельницької),
  • Вінницька.

Головний організатор заходу, президент Вінницької обласної федерації американського футболу Євген Хомин розповів, що впродовж двох змагальних днів команди гравців з флаг-футболу проявляли неабияку жагу до перемоги. А на футбольному полі, яке було розділене на кілька ігрових локацій вирували емоції та адреналін.

Кожен момент гри був напружений, сповнений очікування та стратегічного мислення. Задоволені результатом наших спортсменів та загальною організацією заходу. Ми вкотре довели, що Вінниця дійсно столиця флаг-футболу України. Цей турнір став важливим кроком у сприянні розвитку флаг-футболу в Україні, адже ми бачимо, що інтерес до цього виду спорту постійно зростає. Найбільше тішить, що в ньому брали участь усі команди з флаг-футболу, які є в Україні. У майбутньому, після Перемоги, плануємо зробити Central Bowl міжнародним, – прокоментував Євген Хомин.

Уроки флаг-футболу

На уроках фізичної культури у ліцеях Вінниці розпочали вивчати правила та проводити заняття із флаг-футболу. Ця американська версія улюбленої гри мільйонів стимулює учнів до активного способу життя.

Нагадаємо, у Міжнародний день спорту, спортивні серця України билися в такт на Всеукраїнських змаганнях з флаг-футболу «Central bowl» у місті Вінниця на стадіоні «Хімік». Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

Читайте також

Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Десять суперників у три кола розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Десять суперників у три кола: розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Детальніше
Троє найкращих гравців турніру — з Вінниччини «Авангард» тріумфував на Чемпіонаті України
Троє найкращих гравців турніру — з Вінниччини: «Авангард» тріумфував на Чемпіонаті України
Детальніше
Ніч в укритті, а вранці — на тренування: як юні вінницькі футболісти стали чемпіонами
Ніч в укритті, а вранці — на тренування: як юні вінницькі футболісти стали чемпіонами
Детальніше