У Вінниці для дітей Захисників та ВПО провели тренінг про діджитал-професії

У Вінниці для дітей Захисників та ВПО провели тренінг про діджитал-професії

16:50 12.04.2024

У Вінниці 12 серпня відбувся другий захід профорієнтаційного проєкту департаменту соціальної політики міської ради «Професійні обрії». Захід пройшов у креативному просторі «Артинов» за підтримки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Дітям Захисників та Захисниць, а також з сімей ВПО розповіли про діджитал-професії: SMM-маркетолога, копірайтера, таргетолога.

Назва нашого проєкту “Професійні обрії” говорить сама за себе. Він орієнтований на дітей 13-17 років. Це дітки наших Оборонців та внутрішньо переміщених осіб. Вони мають можливість ознайомитися з різними сучасними професіями, поспілкуватися з успішними представниками кожної сфери. Ми розуміємо, що на кожну епоху є свої актуальні професії. Зараз ринок спеціалістів диктує нові умови. Як кажуть самі діти, вони хочуть працювати у тій сфері, яка їм подобається, дає можливість заробляти кошти та працювати дистанційно. Сподіваємось, цей проєкт допоможе їм з вибором майбутнього, – зазначила директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова.

У Вінниці для дітей Захисників та ВПО провели тренінг про діджитал-професії

Захід пройшов за участі координаторів Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутатів міської ради Андрія Піжевського та Світлани Ярової.

Сьогоднішній захід чудовий для підлітків, які якраз у тому віці, щоб визначитися з майбутньою професією. Я пам’ятаю себе в 9 класі і як мені було важко обрати, чи залишатися в школі, чи вибирати навчальний заклад. Тоді я потребувала якоїсь професійної консультації, але врешті-решт я послухала батьків і вступила на юридичний. Тому такі проєкти, як “Професійні обрії”, дуже актуальні для школярів. Враховуючи те, що сьогодні говоритимуть про діджитал-професії, які зараз дуже перспективні, думаю, підлітки зможуть легше визначити свою майбутню професійну сферу, – зауважила Світлана Ярова.

Тренінг для дітей провела засновниця маркетингового агентства «Top Digital» Юлія Шандра. Вона детально зупинилася на тому, що таке сфера SMM та яких спеціалістів вона потребує.

Говорили про такі професії:

  • копірайтер, 
  • проджект-менеджер, 
  • контент-мейкер, 
  • таргетолог, 
  • фотограф для брендів.

Сфера SMM ідеальна для молоді. Базове навчання спеціалістів проходить недовго, вікових обмежень там немає. І вік до 17 років – чудовий час, аби почати розвиватися в цій сфері, – вважає Юлія Шандра.

У Вінниці для дітей Захисників та ВПО провели тренінг про діджитал-професії

На тренінгу були присутні понад 20 дітей. Серед них і 14-річна Маргарита Черній. Дівчина навчається у 8 класі.

Минулого разу ми говорили про лідерство та успіх, а сьогодні більше про практичний бік різних професій. Я прагну працювати на улюбленій роботі, а не ходити на роботу, як на каторгу. У мене в сім’ї є медики та військові. Я роздумую над тим, щоб навчатися на юриста, – розповідає Маргарита.

Профорієнтаційні тренінги для дітей триватимуть протягом квітня та травня.

Нагадаємо, у сучасному світі, де вибір професії є одним із найважливіших кроків у житті кожної людини, інтерактивний семінар «Профорієнтація: як зробити правильний вибір?» стає цікавою можливістю для молодого покоління отримати цінні поради та відкрити нові перспективи. 

Читайте також

На Вінниччині провели турнір для юних рятувальників
Детальніше
У Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю. У родину взяли 13-річну Олександру
Детальніше
Вінницький ветеран показав, як після ампутації двох ніг займається боротьбою
Детальніше
Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький осередок Veteran Hub допомагає Захисникам, Захисницям та їхнім рідним
Детальніше
Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше