У Вінниці нацгвардійці продемонстрували свої можливості на чемпіонаті з самбо

У Вінниці нацгвардійці продемонстрували свої можливості на чемпіонаті з самбо

16:26 24.04.2025

У Вінниці відбувся регіональний чемпіонат України з самбо, в якому взяли участь військовослужбовці західного територіального управління Національної гвардії України. 

У поєдинках зійшлися близько 70 учасників зі всієї України, які змагалися за призові місця.

Вінниця вчергове приймає змагання. Сьогодні це регіональний чемпіонат з самбо серед військовослужбовців Національної гвардії України західного регіону. Важливо те, що будь-які спортивні змагання, які зараз проводить військовослужбовці ЗСУ, Національної гвардії, бійці ДСНС, ми маємо підтримувати. Наразі наші Захисники й народ – одне ціле, вони боронять нашу країну, ми – підтримуємо їх всіма своїми силами, – зазначив голова комітету по фізичній культурі і спорту ВМР Сергій Краєвський.

На килимі у боротьбі зійшлися представники Луцьку, Ужгорода, Львова, Хмельницького, Вінниці, Тернополя. Захід відкрили хвилиною мовчання, під час якої вшанували пам’ять полеглих оборонців. Після вітального слова та виступу військового оркестру спортсмени взялися до розминки. А після – безпосередньо до сутичок на килимі залежно від вагової категорії. Переможці сутичок вийшли до фінального блоку, під час якого врешті обрали призерів.

Всі спортсмени сьогодні – це чинні військовослужбовці, багато з них майстри спорту. Режим змагань позитивно впливає на людей. Вони відкриваються, показують гарні результати. До того ж такі заходи розвантажують військовослужбовців морально, відволікають від складних умов служби, що теж дуже потрібно, а також позитивно впливають на стан фізичної підготовки, – запевнив начальник секції підготовки однієї з військових частин Ігор Косенко.

Серед тих, хто взяв участь у змаганні та показав достойні результати, – Ігор, спортсмен, військовослужбовець, інструктор з фізичної підготовки й спорту. Представляє на змаганнях місто Вінницю.

На військовій службі я уже шість років. Паралельно займаюсь спортом ще з дитинства. Беру участь у чемпіонатах України, Європи та світу, є майстром спорту міжнародного класу. Радий, що зміг пов’язати військову службу зі спортивною кар’єрою. Спорт важливий для військових, це розвиток фізичного та психологічного стану. Військові стають сильніші та стриманіші, – розповів спортсмен.

Нагадаємо, шлях до спорту в кожного свій. Для Петра Давиденка, Заслуженого майстра спорту України з бойового самбо, усе розпочалося з мрії про футбол. Проте життя внесло свої корективи – і саме боротьба стала справжнім покликанням хлопця.

Читайте також

У спортклубі «Нокаут» відбувся чемпіонат Вінницької області з боксу серед молоді
У спортклубі «Нокаут» відбувся чемпіонат Вінницької області з боксу серед молоді
Детальніше
Вінницька «Нива» вирвала перемогу у «Вільхівців» на доданих хвилинах
Вінницька «Нива» вирвала перемогу у «Вільхівців» на доданих хвилинах
Детальніше
У Вінниці фінішував ювілейний ХХ чемпіонат з волейболу серед педагогічних працівників
У Вінниці фінішував ювілейний ХХ чемпіонат з волейболу серед педагогічних працівників
Детальніше
У Вінниці відбулися змагання з кульової стрільби «Влучний стрілець»
У Вінниці відбулися змагання з кульової стрільби «Влучний стрілець»
Детальніше
«Сила титанів» ветеранів і ветеранок Вінниці запрошують на турнір із тенісу
«Сила титанів»: ветеранів і ветеранок Вінниці запрошують на турнір із тенісу
Детальніше
“Вінницькі Вовки” здобули три перемоги у другому турі польського чемпіонату
“Вінницькі Вовки” здобули три перемоги у другому турі польського чемпіонату
Детальніше