Повернулися додому з чемпіонським кубком та вже готуються до наступних змагань

Сьогодні 17:02

Вихованці вінницької футбольної школи тріумфально виступили на одному з найпрестижніших дитячих турнірів в Україні "Leo Cup". Загалом учасниками змагань стали 48 команд.

На шляху до чемпіонського кубка вінничани провели дев'ять матчів, а у фіналі з рахунком 1:0 обіграли ровесників з луцької "Волині".

Попри юний вік за плечима цих гравців вже чималий футбольний досвід. Більшість із них прийшли у цей вид спорту, коли їм було усього по три роки.

Нагадаємо, академія футболу вінницького футбольної команди «Нива» продовжує набір дітей — від 2016 р. н. до 2022 р.н. Про це повідомляють у пресслужбі футбольного клубу “Нива”.

Найсильніша команда світу: збірна України з таїландського боксу зайняла перше місце в чемпіонаті
Школи вінницької громади підготували подарунки до Дня Захисників і Захисниць
Вихованці Вінницької спортшколи здобули “срібло” та “бронзу” на змаганнях з пляжної боротьби