Перемога вінницької "Ниви" над хмельничанами стала особливим подарунком на іменини граючого президента

11:06 14.02.2024

13 лютого команда вінницької "Ниви" на власній базі приймала першолігове "Поділля" (Хмельницький). Це був контрольний поєдинок, в якому вінничани перемогли - 2:1.

• гравці на перегляді.

В першому таймі "Нива" вийшла вперед після штрафного удару. Головою відзначився футболіст на перегляді, - інформує пресслужба футбольного клубу "Нива". - Після перерви на поле в складі нивівців вийшли переважно молоді футболісти. Втім, наша команда продовжила діяти активно і закріпила свою перевагу після розіграшу кутового удару.

Головою відзначився граючий президент "Ниви" Артур Загорулько, який, до речі, саме в цей день святкував іменини. Незабаром він же міг оформити гольовий дубль, але не використав вихід віч-на-віч із голкіпером.

Наприкінці матчу гості відіграли один м'яч після помилки свого голкіпера на перегляді. Отже, рахунок - 2:1.

Зіграють з харків'янами

Наступну контрольну гру вінницька команда знову проведе вдома. 15 лютого суперником нивівців буде аматорський футбольний клуб "Універ-Динамо" (Харків).

Нагадаємо, вінницька "Нива" розійшлася миром із командою Прем'єр-ліги "Чорноморцем". Грали в Одесі. Рахунок поєдинку - 2:2. В першому таймі господарі спромоглися вийти вперед. Тим часом нивівцям бракувало активності.

Вінницька спортшкола №1 провела першість із легкої атлетики серед школярів
Вінничан запрошують на спортивно-розважальний захід "Сильні, вільні та спортивні"
У Вапнярці проведуть благодійний забіг, аби зібрати кошти на дрон для захисників