Футбольний клуб «Нива» (Вінниця) зіграв внічию із «Чорноморцем»

23:05 10.02.2024

Вінницька «Нива» 10 лютого розійшлася миром із командою Прем’єр-ліги «Чорноморцем». Грали в Одесі. Рахунок поєдинку – 2:2.

Про це інформує пресслужба ФК «Нива».

В першому таймі господарі спромоглися вийти вперед. Тим часом нивівцям бракувало активності, - йдеться у повідомленні.

А ось після перерви наша команда спромоглася змінити статус-кво. Наші м’ячі виявилися однотипними. Одесити фолили на Вадимі Страшкевичі. Двічі після розіграшу стандартів, який виконував Даніл Кобцов, головою на випередження відзначався граючий президент Артур Загорулько. Таким чином нивівці відігрувалися.

А суперники вражали ворота після неправильної гри «Ниви» в обороні. Отже, 2:2.

За словами головного тренера «Ниви» Юрія Ярошенка, добре зіграли голкіпер Ян Вічний і воротар на перегляді. Нашим футболістам непогано вдавався перехід з оборони в атаку. Недарма два рази вінничани мали шанси після виходів віч-на-віч. В першому випадку гравець на перегляді обіграв воротаря і не влучив вже у порожні ворота. А Артур Петленко не зміг переграти голкіпера.

Задоволений не лише результатами, але й фрагментами гри нашої команди. На фоні такого сильного суперника футболісти справили непогане враження, в тому числі й гравці на перегляді, – прокоментував Юрій Ярошенко.