Останній поєдинок Вінницької «Ниви» у 2024 році завершився поразкою

Сьогодні 21:16

Вінницька «Нива» сьогодні, 27 жовтня, провела останній офіційний поєдинок у 2024 році. Наша команда в гостях програла «Олександрії-2» з Кіровоградської області. Це був матч 12-го туру чемпіонату України з футболу.

Про це повідомили у прес-центрі футбольного клубу.

Олександрійська команда виграла три матчі поспіль. Такі результати дозволили підопічним Бицюри піднятися на третє місце. У випадку перемоги сьогодні «Олександрія-2» могла обійти «Чернігів» і завершити рік на другій позиції. «Нива» у цьому сезоні грає нестабільно. У минулому турі наша команда розгромила «Ворсклу-2» і піднялася на восьме місце. Гра першого кола між цими суперниками завершилася перемогою «Олександрії-2» – 2:0, – йдеться у повідомленні.

Вже у дебюті зустрічі господарі могли відкривати рахунок. Після передачі Плакси не влучив у площину воріт Сімон Галоян. Варто також віддати належне футболістам «Ниви», які при першій можливості намагалися доставляти м’яч до заключної третини поля. На жаль, до взяття воріт господарів поля справа так і не дійшла.

У другій половині тайму було багато боротьби, а ось з просуванням м’яча вперед відчувалися проблеми. На останній хвилині першого тайму «Олександрія-2» вийшла вперед. М’яч після удару Базаєва влучив у спину Граждана і відлетів до Матеуса, який пробив у дальній кут – 1:0. Для 20-річного бразильця це був дебютний гол у нинішньому сезоні.

На початку другого тайму підопічні Бицюри збільшили свою перевагу. Граждан подав у штрафну, а там Лебедєв головою переправив у кут і Галоян буквально з лінії заштовхнув м’яч у порожні ворота – 2:0. Необачно вийшов з воріт Захарчук і не встиг повернутися. Після цього фактично всі питання про переможця було зняті.

На 71-й хвилині за фол Борячука проти Базаєва арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Пенальті капітан «Олександрії-2» реалізував – 3:0. На цьому господарі не зупинилися. Після подачі Лебедєва з кутового головою у дальній кут пробив Радченко – 4:0.

Вінницька «Нива» сьогодні, 27 жовтня, провела останній офіційний поєдинок у 2024 році. Наша команда в гостях програла «Олександрії-2» (Кіровоградська область) . Це був матч 12-го туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга).

Олександрійська команда виграла три матчі поспіль. Такі результати дозволили підопічним Бицюри піднятися на третє місце. У випадку перемоги сьогодні «Олександрія-2» могла обійти «Чернігів» і завершити рік на другій позиції. «Нива» у цьому сезоні грає нестабільно. У минулому турі наша команда розгромила «Ворсклу-2» і піднялася на восьме місце. Гра першого кола між цими суперниками завершилася перемогою «Олександрії-2» – 2:0.

У підсумку, «Олександрія-2» завершує 2024 рік на другому місці, і це серйозний успіх для дебютантів Другої ліги. Наша «Нива» поки що на восьмому місці. В активі вінничан у 12 матчах – три перемоги і нічия, в пасиві – вісім поразок.

Нагадаємо, протистояння аутсайдерів Другої ліги чемпіонату України з футболу розпочало черговий тур. У Вінниці зустрілися дев’ята та восьма команди східної групи - Вінницька «Нива» та Полтавська «Ворскла-2».

Ветерани з Вінниччини можуть взяти участь у спортивних змаганнях "Ігри Ветеранів"
У Вінниці розпочалась Гімназіада з шахів серед учнів ліцеїв громади
Вінничан запрошують реєструватись на наймасштабніші шкільні спортивні змагання країни
Вінницька «Нива» перемогла Полтавську «Ворсклу-2» з рахунком 3:0