«Нива» (Вінниця) поступилася «Орлівці» у контрольному поєдинку – 23

«Нива» (Вінниця) поступилася «Орлівці» у контрольному поєдинку – 2:3

11:02 06.07.2024

Вінницька «Нива» провела другий контрольний поєдинок у це міжсезоння. Суперником професіоналів був аматорський клуб «Орлівка». В останньому чемпіонаті Вінницької області він посів четверте місце серед шести команд.

Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Грала «Нива» за присутності кількох десятків вболівальників, справжніх патріотів вінницького футболу. Вони обрали товариський поєдинок замість перегляду суперматчу Євро між Іспанією і Німеччиною, - йдеться у повідомленні.

Цього разу в складі «Ниви» не було лідера атак – граючого президента Артура Загорулька. Але і за його відсутності вінницька команда повела в рахунку за підсумками першого тайму. Гол з пенальті на 40 хвилині забив Вадим Панасюка. Пенальті призначили через те, що ексгравець «Ниви» Євген Костюк збив у карному майданчику Дмитра Чигура.

А ось другий тайм пройшов під знаком гостей. Вони швидко відігралися, а загалом забили три м’ячі. Відзначилися Владислав Васалатій (дубль, один із м’ячів – із пенальті) і ще один ексгравець «Ниви» Ярослав Браславський. Натомість в складі колективу Юрія Ярошенка один гол відіграв Дмитро Рогульський. Він перекинув м’яч через голкіпера майже з центру поля. Аналогічним чином в Одесі нивівцям забивав «Чорноморець».

Отже, 2:3 – поразка «Ниви», яка дає інформацію для роздумів і виправлення помилок, - додають у пресслужбі.

Нагадаємо, футболісти оновленого складу футбольного клубу "Нива" зіграли проти команди УПЛ "Чорноморець". В минулому році гра закінчилась поразкою вінничан, а вже зараз нивівцям вдалося зіграти внічию.

Розведення багаття та орієнтація на місцевості_ у техколеджі провели туристичні змагання
Розведення багаття та орієнтація на місцевості: у техколеджі провели туристичні змагання
Шахістів запрошують взяти участь у шаховому турнірі “Барська осінь - 2024”
Фізична витривалість та професіоналізм_ вінницькі рятувальники виграли змагання
Фізична витривалість та професіоналізм: вінницькі рятувальники виграли змагання ДСНС
Пішов з життя головний тренер команди з американського футболу “Вінницькі Вовки”