“Нива” (Вінниця) на своєму полі здолала аматорський футбольний клуб “Vivad”

11:12 11.03.2024

Вінницька “Нива” вдома провела черговий контрольний поєдинок. Суперником наших футболістів був учасник аматорського чемпіонату України “Vivad” (Романів, Житомирська область).

Про це 10 березня інформує пресслужба ФК "Нива".

• гравці на перегляді.

Була помітна відсутність граючого президента Артура Загорулька, а низка досвідчених виконавців цього разу залишилася в запасі. Щодо гостей, то в їх складі грав відомий виступами за нашу “Ниву” та інші команди майстрів Дмитро Козьбан.

Вже на сьомій хвилині господарі поля відкрили рахунок. З близької відстані відзначився Данило Кобцов. 1:0! Вінницька команда більшу частину ігрового часу володіла ініціативою, але більше голів до перерви глядачі не побачили.

На 55-й хвилині нивівець Олексій Швець виконав кутовий удар на дальню стійку, Данило Мельник переадресував на Олександра Євтіхова, а той вразив головою вже порожні ворота. 2:0.

Майже одразу після цього відбулася низка замін. На поле вийшли Страшкевич, Лотоцький, Грачов, Гончар і гравець на перегляді.

Після цього “Нива” переважно продовжила тиснути, а гості переважно діяли від оборони. Також нивівці весь матч використовували високий пресинг, що красномовно свідчило про їх хорошу фізичну підготовку. Під кінець поєдинку гості, які приїхали до Вінниці у день матчу, виглядали втомленими.

І “Ниві” вдалося довести рахунок до розгромного. Лік забитим м’ячам за нашу команду відкрив новачок Родіон Гончар. Він скористався зручною передачею Олексія Швеця і буквально розстріляв голкіпера суперника. 3:0!

Наступна гра - 13 березня

Заключний контрольний поєдинок у міжсезоння “Нива” проведе у Києві 13 березня проти першолігового “Епіцентра” (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область). А чемпіонат України у Другій лізі поновлюється вже 23 березня.

Нагадаємо, після перемоги в нещодавньому контрольному поєдинку над “Маріуполем” (4:2) колектив Юрія Ярошенка знову переграв команду Першої ліги. На цей раз це був ФК “Чернігів”. Поєдинок відбувся 8 березня у Вінниці.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024