“Нива” (Вінниця) здолала на футбольному полі команду Першої ліги

11:36 09.03.2024

Після перемоги в нещодавньому контрольному поєдинку над “Маріуполем” (4:2) колектив Юрія Ярошенка знову переграв команду Першої ліги. На цей раз це був ФК “Чернігів”. Поєдинок відбувся 8 березня у Вінниці.

• Швець.

В першому таймі “Нива” почала активно. Мала гольові моменти, але не реалізувала їх. Натомість чернігівці спромоглися відкрити рахунок, - йдеться у повідомленні.

Після перерви вінничани не відійшли від своєї моделі гри, і це принесло свої плоди. Кобцов зрівняв рахунок після майстерних індивідуальних дій. Вирвати перемогу “Ниві” вдалося користуючись з якісних комбінаційних дій, які наразі відпрацьовуються на тренуваннях. В завершальній фазі атаки Швець зробив точний пас на Петленко, і той не схибив.Таким чином він перервав свою безгольову серію. Отже, 2:1 на користь господарів поля.

Наразі важливіше не результат, а якість гри. Вона сьогодні була хорошою. Радує, що вдалося перемогти. А також те, що почали забивати інші футболісти, окрім граючого президента. Взагалі, конкуренція за місце в складі у “Ниві” зросла. Приємно, що гравці, які вийшли на заміну, не послабили гру, як було колись, а посилили її та навіть більше – відзначилися голами. А ще – гравці краще почали розуміти вимоги тренерів, – прокоментував помічник головного тренера “Ниви” Іван Кривошеєнко.

Наступний суперник - "Віват"

Наступну гру “Нива” проведе 10 березня. Вінницька команда вдома прийматиме аматорський ФК “Віват” (Житомир).

Нагадаємо, футбольна команда “Нива” (Вінниця) здійснила перше підписання під час зимового міжсезоння – Данило Мельник. Про це інформує пресслужба ФК “Нива”.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024