“Нива” в столиці поступилася “Локомотиву”, перервавши безпрограшну серію

10:50 21.04.2024

Футбольний клуб “Нива” (Вінниця) в столиці поступилася “Локомотиву”, перервавши безпрограшну серію матчів.

Про це 20 квітня інформує пресслужба клубу.

Важливий матч середняків Другої ліги відбувся в столиці. Восьма команда гостювала в десятої, і перемога господарів означала загострення боротьби за місце в середині, а то й верхній половині таблиці. “Локомотив” значно додав по ходу сезону, навесні він уже успішніший за вінничан (п’ять очок проти трьох у “Ниви”), не програє вже три тури. А от Нива навесні все ще не перемагала – три нічиї поспіль, хоча загальна безпрограшна серія вінничан досягала вже шести турів (п’ять нічиїх і лише одна перемога), - йдеться у повідомленні.

У першому колі в Вінниці господарі здобули вольову перемогу – 2:1. Але в київському виїзді через перебір карток їм не міг допомогти півзахисник Євтіхов. Почекати видовища довелося більше очікуваного – через поламку автобуса “Ниви” наші футболісти прибули на матч із 1,5-годинним запізненням.

Очікування було винагороджене бадьорим стартом: один тільки граючий президент “Ниви” Загорулько тричі опинявся на ударній позиції – і бив на силу, і намагався хитро перекинути голкіпера. Біля протилежних воріт активно діяли Сахненко та Тітаренко, а з ударом Каранги без проблем справився новий воротар вінничан Захарчук. А Богомаз навіть забив, але з офсайда.

Проте перший тайм без голів не обійшовся. Пішла багатоходівка «залізничників», Сахненко протягнув м’яча через фланг і вистелив на Карангу, а Ян в один дотик відправив у ворота – 1:0.
На досягнутому підопічні Лазоренка не спинилися й ще до перерви закріпили свою перевагу. Якуба після відскоку біля власного карного майданчика запустив довгий пас на Богомаза, воротар “Ниви” не розрахував вихід, так що Назарій відправляв м’яча в порожні ворота – 2:0.

Після перерви “Нива” боролася, старалася й наприкінці гри повернула інтригу. Ввірвавшись у карний майданчик з лівого флангу, Варяник відпасував на Загорулька, коли в нього врізався захисник “Локомотива” Сидоренко. Пенальті! Артур з 11-метрової позначки в цьому сезоні не промахується – 2:1. Це 16-й гол Загорулька в 20 матчах, він обходить Ндукве на чолі таблиці найкращих бомбардирів.

На жаль, “Ниві” так і не вдалося відігратися.

Технічні дані

• Локомотив (Київ) – Нива (Вінниця) – 2:1
  • Київ. НТК ім. Віктора Баннікова. 14:30
  • Арбітр: Андрій Шевчук (Волинська область)
  • Голи: Каранга, 37, Богомаз, 43 – Загорулько, 81 (пен.)

Локомотив (стартовий склад): Панченко, Тітаренко©, Кратов, Сидоренко, Єсаулов, Нечосов, Яцина, Славік, Каранга, Сахненко, Богомаз.

• Запасні: Абрамов, Мороховець, Блазунь, Мельниченко, Гордійчук, Козій, Мордас, П’ятибрат, Поліщук.
  • Головний тренер: Вадим Лазоренко

Нива (стартовий склад): Захарчук, Грачов, Лотоцький, Мельник, Борячук, Ничипоренко, Петленко, Швець, Страшкевич, Варяник, Загорулько.

• Запасні: Паримський, Меженський, Хоренженко, Кобцов, Панасюк, Чигур, Рябий.
  • Головний тренер: Юрій Ярошенко

Нагадаємо, Вінницька команда "Нива" та "Тростянець" зіграли в нічию. Для команди вінничан це вже третя нічия поспіль.

Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації