На Кубку світу зі спортивної радіопеленгації вінничани вибороли чотири “золота”

13:52 04.09.2024

З 28 по 31 серпня в болгарському курортному містечку Приморсько проходили фінальні змагання Кубка світу зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та юніорів. Цей знаковий міжнародний турнір зібрав найкращих спортсменів з різних країн, серед них були і представники Вінниччини. Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 в індивідуальних дисциплінах виграли чотири золоті, дві срібні та одну бронзову нагороди.

До складу Національної збірної України увійшли вінничани:

• Олександр Марчук (категорія Ч21),
  • Аліна Солоненко (категорія Ж21),
  • Володимир Ляхович (категорія Ч19-21) та тренер Сергій Зеленський, який також змагався серед ветеранів.

Усі вони є вихованцями МДЮСШ №2.

Впродовж турніру вінницькі спортсмени виборювали першість у чотирьох вправах, долаючи надскладні дистанції. Загалом вони здобули сім нагород в індивідуальних дисциплінах. Так, Аліна Солоненко стала чемпіонкою та срібною призеркою. Олександр Марчук виграв золото та бронзу. А заслужений тренер України, тренер-викладач спортшколи № 2 Сергій Зеленський у своїх категоріях здобув дві золоті та одну срібну нагороди.

Ці досягнення стали гідним підтвердженням високого рівня українських спортсменів на міжнародній арені.

Вітаємо наших чемпіонів і призерів Кубка світу з чудовим виступом та бажаємо їм подальших успіхів на чемпіонаті Європи, який розпочнеться невдовзі. Ваші досягнення є гордістю не тільки для Вінниці, а й для всієї України! – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Нагадаємо, троє вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 у складі збірної команди України успішно виступили на VI чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків 14-16 років. Справжнім тріумфом став виступ юного Олексія Гнатюка, який став чемпіоном світу у забігу на класичній дистанції 144 МГц.

Детальніше
«Нива» (Вінниця) програла черговий матч Другої ліги - на цей раз поступилася «Чайці»
Детальніше
У Вінниці в День фізкультури та спорту нагородили кращих спортсменів міста
Детальніше
У Вінниці стартував спортивний турнір на честь полеглих героїв спецпідрозділу Шаманбат