Футбольний клуб «Нива» (Вінниця) здолав «Універ-Динамо»

19:35 15.02.2024

Вінницька «Нива» 15 лютого провела вже третій контрольний поєдинок у зимове міжсезоння, із аматорським «Універом-Динамо» (Харків). Перед цим була виїзна нічия із командою Прем’єр-ліги «Чорноморцем» (Одеса) – 2:2  і домашня перемога над колективом Першої ліги «Поділля» (Хмельницький) – 2:1.

• гравець на перегляді.

Перший тайм пройшов без голів. Після перерви у «Ниви» змінилися майже всі футболісти.  Вийшло так, що Артур Петленко двічі заробляв пенальті. А граючий президент «Ниви» Артур Загорулько їх реалізовував. Отже, 2:0 на користь проф.

Результат в контрольних іграх є не дуже важливим. Головне – якість гри, інтенсивність дій на полі (це нас задовільнило). Водночас треба працювати над завершенням атак. Турбує й те, що майже всі голи забиває виключно граючий президент. Хочеться, щоб це робили й інші футболісти. Причому вражаємо ворота суперників у контрольних поєдинках переважно після «стандартів», а з гри це не вдається, – сказав тренер «Ниви» Іван Кривошеєнко.

Наступна гра 21 лютого

Після трьох вихідних «Нива» зіграє проти друголігового «Звягеля». Матч планується на 21 лютого.

Нагадаємо, вінницька «Нива» розійшлася миром із командою Прем’єр-ліги «Чорноморцем». Грали в Одесі. Рахунок поєдинку – 2:2.

Вінницька "Нива" переграла "Кремінь-2" (Кременчук) - 2:0
Вінничанин здобув чотири медалі на Кубку світу з парастрільби
У Вінницькій громаді завершились змагання з футзалу серед аматорських колективів